Ogłoszenie

Pracownik Serwisu Sprzątającego-Kraków (…

Nr ogłoszenia: 4106

Cena: 2 700,00 PLN

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Pracownik Serwisu Porządkowego
Miejsce pracy: Kraków

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 500 229 052
Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
Pracę w elastycznych godzinach (dajemy możliwość pogodzenia życia rodzinnego z pracą!)
Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
UMOWA o pracę lub umowa zlecenie (17 PLN brutto-godzina)
Narzędzia do pracy
Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek.

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:
Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości w obiekcie.

Województwo:: małopolskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2020.02.07
ważne do: 2020.06.06
wyświetleń: 379