A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Tłumacz ukraińskiego

Nr ogłoszenia: 3977

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

EvoSolutions Sp. z o.o. - Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (nr.20349).
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Tłumacz języka ukraińskiego

Oczekujemy
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych,
  • Orzeczenie o niepełnosprawności.
Zadania
  • Tłumaczenie procedur np. produkcyjnych oraz innych dokumentów i ogłoszeń wewnętrznych,
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez koordynatora.
Oferujemy
  • Pełną wyzwań pracę w strukturach zorganizowanej firmy,
  • Pracę zdalną,
  • Wsparcie przełożonych,
  • Pracę w godzinach 8-15.

Aplikuj: http://www.praca.evosolutions.com.pl/?tłumaczukrainskiego
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Województwo:: cały kraj
Firma: EvoSolutions

Powiat: cały kraj
Miasto: Zdalnie
Telefon: Odkryj numer
Strona www: www.praca.evosolutions.com.pl/?tlumaczukrainskiego

dodano: 2019.12.17
ważne do: 2020.04.15
wyświetleń: 339
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia