Ogłoszenie

Sprzątaczka biurowa/ gospodarczy , Wrocł…

Nr ogłoszenia: 3704

Cena: 1 800,00 PLN

PROBET  Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób  na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.
W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Sprzątaczka biurowa

Miejsce pracy : Widna 4, Wrocław - Cezal -

3/4 etatu , godz. 16-21 od poniedziałku do piątku

Miejsce pracy : CEVA, Bielany Wrocławskie wyższa stawka - godz. 6 -15 lub 7-15 od poniedziałku do piątku

Miejsce pracy : Stare Miasto - Centrum,
- godz. 6 -14 lub 12-20 od poniedziałku do piątku + sobota ( odbiór w tygodniu )

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE - ZADZWOŃ
32 413-15-50 po usłyszeniu sygnału wybierz 3

Obowiązki :
- sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych

WYMAGANIA:
- Orzeczenie o niepełnosprawności
- Chęć do pracy
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co zyskujesz pracując u nas….
 Zapewniamy umowę o pracę od pierwszego dnia pracy, stawka od 1800 netto - 2200 netto - cały etat
 stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzeń i system premiowy
 szkolenia stanowiskowe i bhp,
 zwrot kosztów za leki, paczki dla dzieci itp.

KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI :
324 - pokaż numer telefonu - należy wybrać 3

Zachęcam do strony z ofertami pracy :

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.”

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Województwo:: dolnośląskie
Firma: Probet Sp z o.o.

Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Telefon: Odkryj numer
GG: Odkryj GG
Skype: Odkryj skype
Strona www: https://www.probet.info.pl/

dodano: 2019.10.18
ważne do: 2020.02.15
wyświetleń: 310