A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Sprzątaczka z orzeczeniem - Katowice, ul…

Nr ogłoszenia: 3328

Cena: 1 125,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY Z ORZECZENIEM – Katowice, ul. Francuska

Firma BHP Protect System (ZPCHr)

zatrudni SPRZĄTACZKI I PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy – obiekt w Katowicach, ul. Francuska

Zadania na stanowisku pracownika utrzymania czystości:
  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu,
  • Sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy, schodów - sprzątaczka (cały etat, 1/2 etatu),
  • Utrzymanie czystości i pielęgnacja zieleni na terenie zewnętrznym - pracownik gospodarczy z uprawnieniami SEP,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • Praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu.

Warunki pracy i płacy:
  • Praca w godzinach porannych lub popołudniowych,
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie zasadnicze: cały etat - 2250 zł brutto, ½ etatu – 1125 zł brutto).
  • Rozpoczęcie pracy: 01.09.2019 r.

Wymagania:
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zatrudniając się w naszej firmie zyskują Państwo:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Częściowy zwrot za zakup lekarstw.
  • Skorzystanie z usług kosmetyczki lub fryzjera.
  • Uniform i sprzęt – niezbędne do wykonania usługi.
  • Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków.
  • Przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt i przesłanie CV:
Adres e-mail: e.manka@bhpprotect.pl
Telefon: 692-418-425

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Województwo:: śląskie
Firma: BHP Protect System Sp. z o.o.

Powiat: m. Katowice
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-085
Ulica: Mickiewicza
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://hoppe-wartenberg.pl/

dodano: 2019.08.13
ważne do: 2019.12.11
wyświetleń: 305
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia