Ogłoszenie

Pilnie poszukujemy programisty (PHP) w m…

Nr ogłoszenia: 3212

Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Pilnie poszukujemy programisty (PHP) w modelu zdalnym

wymagania podstawowe:

znajomość PHP w wersji 5.6/7,
znajomość frameworku Symfony/Zend,
znajomość technologii i metodyk:  MySQL, AWS, Google Cloud, Docler, Scrum, HTML, CSS.
co najmniej podstawowa znajomość wzorca projektowego MVC.

Mile widziana będzie

znajomość Magento 1 i 2 (możliwość doszkolenia),
komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę (bez znajomości języka angielskiego możliwość pracy przy polskich projektach),
znajomość systemu Linux,
doświadczenie w zarządzaniu serwerami hostingowymi (jako klient).

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

wdrażanie i wspieranie aplikacji opartych na PHP,
modyfikowanie aplikacji PHP,
przygotowywanie dokumentacji,
przyjmowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów użytkowników.

Od kandydatów oczekujemy SKRUPULATNOŚCI.

W zamian oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia - w modelu zdalnym, pracę w zespole komercyjnym.
Województwo:: cały kraj
Firma: Inno Think Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.07.23
ważne do: 2020.07.17
wyświetleń: 773