Ogłoszenie

Poszukiwany pracownik kas

Nr ogłoszenia: 3042

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Poszukujemy pracownika kas w markecie budowlanym.w Warszawie, na ul. Ostrobramskiej.
Nasza oferta
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 2800 zł brutto
  • Premie uzależnione od wyników sklepu
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych
Zadania
  • Obsługa klientów w kasach
  • Zapewnienie zgodnego ze standardami funkcjonowania kas
Oczekiwania
  • ​Mile widziane doswiadczenie w obsłudze klienta i przepływu gotówki
  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i skrupulatność
Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel.: 517 811 248 lub CV na adres: iwona.kaminska@jobimpulse.pl, diana.sierpien@jobimpulse.pl
Województwo:: mazowieckie
Firma: Job Impulse Polska sp. z o.o.

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-819
Ulica: Złota 79
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.06.12
ważne do: 2019.10.10
wyświetleń: 419