A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pracownik Utrzymania Czystości - Bydgosz…

Nr ogłoszenia: 2967

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu sprzątającego osobę na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numer telefonu: 502 819 667

Oferujemy:
Możliwość zatrudnienia na pół lub na pełny etat,
Stawkę 14,70 zł brutto na godzinę,
Świetną atmosferę pracy,
Wsparcie Zespołu i przełożonego,
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
Pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach.

Oczekujemy:
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:
Sprzątanie terenu jednej z przychodni znajdującej się w Bydgoszczy.

Województwo:: kujawsko-pomorskie
Firma: Dussmann Polska

Powiat: m. Bydgoszcz
Miasto: Bydgoszcz
Kod pocztowy: Umowa zlecenie
Ulica: Inne
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.05.31
ważne do: 2019.09.28
wyświetleń: 411
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia