A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Nr ogłoszenia: 2691

Cena: 2 500,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu sprzątającego osobę na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Gdańsk lub Gdynia

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numer telefonu: 735 207 900

Oferujemy:
Dobrą stawkę, umowę o pracę lub zlecenie
Elastyczny grafik (System 8 godzinny 7-15, 14-22 lub 3 godziny 19-22)
Możliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Świetną atmosferę pracy
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:
Sprzątanie terenu przychodni znajdującej się w Gdańsku lub Gdyni

Województwo:: pomorskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Gdańsk, Gdynia
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.05.07
ważne do: 2019.09.04
wyświetleń: 326
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia