Ogłoszenie

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Nr ogłoszenia: 2690

Cena: 12,00 PLN

Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu sprzątającego osobę na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Poznań

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numer telefonu: 662 021 597

Oferujemy:
12 pln netto/h
Pracę 3h/dziennie (poniedziałek-niedziela)
Możliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Świetną atmosferę pracy
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Możliwość pracy na umowę o pracę lub umowę zlecenie

Oczekujemy:
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:
Sprzątanie terenu przychodni znajdującej się w Poznaniu (ul. 28 czerwca 1956).

Województwo:: wielkopolskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.05.07
ważne do: 2019.09.04
wyświetleń: 316