Ogłoszenie

Analityk danych (praca zdalna)

Nr ogłoszenia: 2652

Cena: 2 250,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
Analiza informacji reklamowych
Wprowadzanie wskazanych informacji do wewnętrznego systemu

Wymagania:
Dobra znajomość obsługi komputera i umiejętność korzystania z zasobów Internetu,
Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego czytania,
Samodzielność i dobra organizacja pracy,
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znaczny)

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy w młodym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
Pracę w stałych godzinach od pon. do pt. (6:00 - 13:00)
Aplikacje proszę wysyłać na adres: rekrutacja.owd.ac@gmail.com Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Województwo:: cały kraj
Firma: AMP Sp. z o.o.

Powiat: cały kraj

dodano: 2019.04.25
ważne do: 2019.08.23
wyświetleń: 1205