Ogłoszenie

Technik Obiektu (spec. HVAC/elektr./sani…

Nr ogłoszenia: 2636

Cena: 0,00 PLN

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik Obiektu
(specjalizacje: HVAC/elektryczna/sanitarna)
Poznań

Oferujemy:
Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),

Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Zadania:
Codzienną obsługę techniczną powierzonego budynku;
Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów;
Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek;
Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych;
Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.

Oczekujemy:
Wykształcenie  techniczne (preferowany profil  - elektryczne, automatyka, sanitarne, HVAC),
Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS,
Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV) grupa II w zakresie „E”;
Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.

Województwo:: wielkopolskie
Firma: Dussmann Polska Sp. z o.o.

Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Strona www: www.dussmann.pl

dodano: 2019.04.16
ważne do: 2019.08.14
wyświetleń: 362