Ogłoszenie

Zatrudnię do sprzątania Warszawa Centrum

Nr ogłoszenia: 2608

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
Miejsce pracy: Warszawa przy Rondzie Daszyńskiego

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!
Nr tel.: 515-180-451

Oferujemy:
Pracę od zaraz w niepełnym wymiarze w godzinach: 10.00 - 17.00 lub 17.00 - 21.00/18.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku,
Stawkę 19,50 zł brutto/godzina,
Niezbędne do pracy narzędzia,
Pracę u lidera w swojej branży,
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zadania:
Sprzątanie biura w ekskluzywnym biurowcu w centrum Warszawy zlokalizowanym przy Rondzie Daszyńskiego.
Województwo:: mazowieckie
Firma: Dussmann Polska

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: Umowa zlecenie
Ulica: Inne
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2019.04.02
ważne do: 2019.07.31
wyświetleń: 284