Ogłoszenie

Java Script Developer -praca zdalna

Nr ogłoszenia: 2586

Cena: 0,00 PLN

Pracując z nami - tworząc oraz rozwijając nasz nowy produkt Sotrender będziesz:
  • współpracować z zespołem zajmującym się tworzeniem nowych funkcji i optymalizacją bieżących,
  • mieć wpływ na technologie i rozwiązania stosowane w systemie.
Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości JavaScriptu (ES2015 +),
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji z pojedynczą stroną przy użyciu najlepiej Angular 4+),
  • doświadczenia z systemami kontroli wersji (najlepiej Git),
  • umiejętności pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość Node.js
  • doświadczenie w łączeniu rozwiązań (najlepiej Webpack)
  • znajomość środowiska Linux.
 Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (możesz wybrać rodzaj umowy i pozostać z nami na zawsze ),
  • ambitne zadania (budujemy statki kosmiczne),
  • możliwość używania najnowszych technologii  (Kubernetes, Serverless),
  • metodologia pracy Scrum,
  •  tech talks w piątki.
Województwo:: cały kraj
Firma: Krkpartnerzy

Powiat: cały kraj

dodano: 2019.03.27
ważne do: 2019.08.24
wyświetleń: 570