A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Asystentka Prezesa praca stacjonarna dla…

Nr ogłoszenia: 2163

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

OBPON ogłasza rekrutację na stanowisko:
 
Asystent/ka Prezesa
praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
w Przemyślu
 
Podstawowe obowiązki:
 
 • wsparcie organizacyjne zarządu,
 • prowadzenie terminarza Prezesa, w tym umawianie spotkań,
 • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji,
 • redagowanie pism do urzędów,
 • reprezentowanie firmy poza jej siedzibą, w trakcie umówionych wizyt w rożnych instytucjach,
 • różne dodatkowe zadania administracyjne, zlecone przez przełożonego.
 
Wymagania:
 
 • wysoka kultura osobista,
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
 • umiejętna organizacja i zarządzanie własnym stanowiskiem pracy,
 • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura, w tym rejestrację  korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
 • umiejętność zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie,
 • komunikatywność i otwartość,
 • samodzielność, odpowiedzialność, dyskretność, proaktywność,
 • mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat.B
 
 Oferujemy: 
 
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • praca od pon. do pt,
 • elastyczne godziny pracy,
 • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia zawodowego.
 
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl
 
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
 
Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.[Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym http://www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
Województwo:: podkarpackie
Osoba: OBPON
 
Powiat: m. Przemyśl
Miasto: Przemyśl
 
dodano: 2018.12.06
ważne do: 2019.04.05
wyświetleń: 399
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia