A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Biuro Nieruchomości w Warszawie - Tur Ni…

Nr ogłoszenia: 2107

Cena: 300 000,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Szukasz mieszkania najlepszego dla Twojej rodziny? Marzysz o spokojnej lokalizacji, łatwej komunikacji i dużej przestrzeni? Zajrzyj na tur-nieruchomosci.pl, gdzie znajdziesz setki ofert mieszkań z Bielan i Białołęki, które spełnią Twoje oczekiwania!
Najlepsza lokalna agencja nieruchomości
Działamy lokalnie, dzięki czemu doskonale znamy rynek. Możemy doradzać, jakie mieszkania warto kupić, jakie ceny są warte zainteresowania oraz która okolica jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu.
Wsparcie podczas całego procesu
Wiemy, że wiele osób stresuje się zakupem mieszkania, bo jest to ich pierwszy tak poważny finansowo zakup w życiu, a sam proces zakupu wydaje im się bardzo skomplikowany. Jeśli Ty również tak się czujesz, to współpracując z naszym biurem możesz liczyć na wsparcie doświadczonych doradców, którzy mają na swoim koncie już niejedną transakcję. Pomagają przy wyborze właściwego mieszkania dopasowanego do Twoich potrzeb, wspierają w negocjacjach i zajmują się całą otoczką biurokratyczną. Dzięki temu możesz przestać się martwić, że zakup okaże się niewypałem.
Bezpieczeństwo to podstawa
Nie chcemy, by nasi klienci śnili w nocy koszmary o pojawiających się nagle problemach natury prawnej. Wszystkie nieruchomości, które mamy w naszej ofercie sprawdzamy dokładnie pod kątem prawnym i wyjaśniamy naszym klientom wszystkie wątpliwości, które się w związku z tym pojawią. Dzięki temu podejmując decyzję o zakupie robią to świadomie, znając sytuację prawną nieruchomości oraz skutki, jakie ona za sobą niesie.
Jeśli chcesz zobaczyć, jak w praktyce wygląda współpraca z nami, to nie trać już więcej czasu, lecz umów się z nami już dziś. Dorady Tur Nieruchomości są gotowi do kontaktu z Tobą w każdej chwili.

Sprawdź ofertę na stronie : https://tur-nieruchomosci.pl/
Województwo:: mazowieckie
Firma: Tur Nieruchomości
 
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-134
Ulica: Książkowa 10/4U
Telefon: Odkryj numer
Strona www: https://tur-nieruchomosci.pl/
 
dodano: 2018.11.19
ważne do: 2019.11.14
wyświetleń: 686
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia