Ogłoszenie

Junior Full Stack Developer - praca zdal…

Nr ogłoszenia: 2072

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Dla swojego klienta poszukujemy Full Stack Developera- zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnośći.
Zadania:
oKompleksowe tworzenie i rozwój aplikacji webowych będących rozszerzeniem wewnętrznej platformy
oUtrzymywanie i optymalizacja wydajności istniejących serwisów
oZapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego poprzez tworzenie testów jednostkowych oraz inspekcję kodu
oRaportowanie realizowanych zadań
Wymagania:
oMinimum 1 rok doświdczenia  w tworzeniu komercyjnych aplikacji webowych
oPraktyczna znajomość środowiska Linux
oUmiejętność wykorzystywania wzorców projektowych
oBardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
oWykształcenie wyższe/ lub w trakcie dtudiów o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Benegity
Umowę o pracę (rozpoczęcie pracy listopad/grudzień)

Województwo:: cały kraj
Firma: Krkpartnerzy

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2018.11.13
ważne do: 2019.03.13
wyświetleń: 547