A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Analityk internetowy - praca zdalna

Nr ogłoszenia: 1986

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Na zlecenie naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży odzieżowej poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:
Analityk internetowy

Pracodawca kładzie naciska na społeczną odpowiedzialność biznesu, wdrożył więc projekt, który uwzględnia ograniczenia osób z niepełnosprawnościami. Firma dopuszcza możliwość pracy zdalnej, jest to więc doskonała okazja na podjęcie zatrudnienia przez osoby z dowolnymi dysfunkcjami w obrębie całego kraju.

Zakres obowiązków
Wyszukiwanie informacji w internecie.
Analiza działań i aktywności firm.
Monitoring cen oraz akcji promocyjnych konkurencyjnych sklepów internetowych.
Przygotowywanie raportów na podstawie zebranych danych.

Wymagania
Wykształcenie min średnie.
Biegła znajomość obsługi komputera.
Znajomość oraz swobodna możliwość wykorzystania do pracy aplikacji Word oraz Excel.
Umiejętność przeszukiwania przeszukiwania zasobów internetu.
Skrupulatność, dokładność, cierpliwość

Klient oferuje
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracę w systemie zadaniowym

CV prosimy wysyłać na adres praca@mywspieramy.org

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania oraz usunięcia. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Województwo:: cały kraj
Firma: MyWspieramy.org

Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa

dodano: 2018.10.11
ważne do: 2019.02.08
wyświetleń: 506
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia