Ogłoszenie

Telefoniczna rejestratorka medyczna z or…

Nr ogłoszenia: 1613

Cena: 0,00 PLN

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: telefonicznej rejestratorki medycznej.

Zakres obowiązków:
– odbieranie połączeń przychodzących i rejestrowanie pacjentów do gabinetów lekarskich
– udzielanie informacji na temat oferowanych usług przez danych specjalistów
– odwoływanie lub przekładanie wizyt
– kontakt telefoniczny oraz mailowy z personelem medycznym

Wymagania:
– znajomość obsługi komputera oraz Internetu
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– poprawna dykcja

Oferujemy:
– w miarę elastyczny grafik pracy
– pracę w systemie zmianowym (7h dziennie). Biuroa czynne pn-pt 8:00-21:00, a w sb 8:00-15:00 (minimum 1 sobota wymagana w miesiącu)
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem 2400zł brutto
- pracę w młodym i zgranym zespole

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do nas!
Województwo:: małopolskie
Firma: Proassist

Powiat: krakowski
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-831
Ulica: Szybka
Strona www: www.proassist.pl

dodano: 2018.06.06
ważne do: 2018.10.04
wyświetleń: 686