Ogłoszenie

Telefoniczna obsługa klienta. Telepraca.…

Nr ogłoszenia: 1335

Cena: 2 130,00 PLN

Szczegóły oferty:

 EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.
Wrocławska 11/22 01-493 Warszawa
teł 22 228 61 93

W związku z rozwojem firmy Efektum, poszukujemy kandydatów chętnych
do pracy w dziale Call Center na stanowisku Telemarketer (telepraca).
Lokalizacja: cała Polska. Miejsce pracy: telepraca (miejsce zamieszkania)

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa Klienta (połączenia przychodzące/wychodzące)
  • obsługa infolinii (helpdesk)
  • przyjmowanie zleceń
  • badanie opinii publicznej
  • wprowadzanie lub weryfikacja danych
  • ankietowanie telefoniczne
  • umawianie spotkań
  • prowadzenie bieżących odsłuchów rozmów i prowadzenie ich analizy
  • inne odpowiadające kompetencjom pracownika z wyłączeniem sprzedaży telefonicznej

Minimalne wymagania techniczne:

  • System operacyjny Microsoft Windows 7
  • Procesor 2ghz / 2 rdzenie
  • Pamięć operacyjna 4gb
  • Prędkość internetu (pobieranie) 20mb/s
  • Prędkość internetu (wysyłanie) 1.0 mb/s
  • Słuchawki USB
  • Internet stacjonarny (telewizja kablowa, łącze telefoniczne, światłowód)
  • przeglądarki internetowe: IE 11, Google Chrome w wersji 60, Mozilla Firefox lub Opera w wersji najnowszej

Zalecane wymagania techniczne:

  • Systemy operacyjne Windows 10 lub nowszy
  • Procesor Intel i5 o taktowaniu 2.4 ghz 4 rdzenie lub odpowiednik AMD
  • Pamięć operacyjna 8GB lub więcej.
  • Prędkość internetu (pobieranie) 40mb/s
  • Prędkość internetu (wysyłanie) 2.0 mb/s
  • Przeglądarki internetowe: IE 11, Google Chrome w wersji 60, Mozilla Firefox lub Opera w wersji najnowszej

UWAGA: Internet mobilny (Play, Plus, Orange Mobilny) nie są akceptowane.

Profil pracownika (wymagania):

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znacznym lub umiarkowanym)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne/interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobra dykcja i poprawna wymowa
  • motywacja do pracy i uczenia się dyspozycyjności w godzinach 8-15 - możliwość pracy zmianowej umiejętności obsługi komputera (MS Office, MS Outlook, przeglądarka internetowa, Skype)
  • umiejętności sprawnego i bezbłędnego pisania na komputerze dokładności i umiejętności odszukiwania błędów we wprowadzanym tekście
  • analizowanie i wyciąganie wniosków
  • wykształcenie minimalne: średnie

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pełny wymiar pracy
  • 1-3 miesięcy – okres próbny, docelowo czas nieokreślony.

CV i orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@efektum.pl . Prosimy o dodanie aktualnej formułki klauzuli na dole w CV, ponieważ jego brak skutkuje rezygnacją z procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Województwo:: cały kraj
Firma: Efektum

Powiat: cały kraj
Miasto: Polska

dodano: 2018.02.14
ważne do: 2018.06.14
wyświetleń: 1320