Ogłoszenie

Praca Zdalna

Nr ogłoszenia: 1334

Cena: 0,00 PLN

Firma Mag-Plast działająca w branży tworzyw sztucznych, poszukuje pracowników do pracy zdalnej.

Szukamy osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
- obsługa portali ogłoszeniowych (dodawanie ogłoszeń, wyszukiwanie portali ogłoszeniowych branżowych),
- współpraca z działem handlowym - kontakt telefoniczny, e-mailowy
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
- obsługa programów komuterowych, głownie MS Office

Wymagania:
- umiejętność pracy zdalnej
- warunek konieczny: znajomość biegła języka angielskiego i/lub niemieckiego - w mowie i w piśmie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- sumienność
- samodyscyplina

Dokumenty Aplikacyjne (CV wymagane + ewentualnie świadectwa, poświadczenia ukończenia kursów) prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: biuro3@magplast.de
W temacie wiadomości prosimy o wpisywanie numeru referencyjnego:
nr ref. 02/2018-PZ-MP

Województwo:: cały kraj
Firma: Mag-Plast

Powiat: cały kraj
Miasto: Poznań
Strona www: http://www.magplast.eu/

dodano: 2018.02.14
ważne do: 2018.08.13
wyświetleń: 1550