A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Wydawanie posiłków

Nr ogłoszenia: 1267

Cena: 0,00 PLN

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Pracodawca otwarty na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością
Tasman by SOD poszukuje dla swojego klienta
osób do prac związanych z wydawaniem posiłków
(praca na terenie Warszawy)

Obowiązki:
  •  Kompleksowa obsługa stanowiska do wydawania posiłków (przygotowywanie posiłków, napojów, dbanie o porządek stanowiska, etc.)
  • Utrzymywanie czystości na terenie placówki

Wymagania:
  •  Książeczka sanepidu (sanitarno-epidemiologiczna)
  • Wysoka kultura osobista (praca z dziećmi)

Mile widziane:
  •  Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Doświadczenie

Oferujemy:
  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikuj na adres mailowy:
tasman@sod-janiszewski.pl
lub zadzwoń na numer: 663 663 889
Województwo:: mazowieckie
Firma: SOD-Janiszewski

Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Strona www: http://tasmanbysod.pl/dla-pracownikow/tasman-by-sod-poszukuje-osob-do-prac-zwiazanych-z-wydawaniem-posilkow/

dodano: 2018.01.11
ważne do: 2019.01.06
wyświetleń: 59
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia