Ogłoszenie

Poszukujemy psychologa do pracy przy pro…

Nr ogłoszenia: 1179

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

Zadania
Wsparcie zaplanowania i wdrożenia indywidualnej ścieżki zawodowej dla 120 osób niepełnosprawnych posiadających lekki, znaczny i umiarkowany stopień niepełnosprawności.
wymagania
- doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
- Wykształcenie wyższe (magister psychologii)
- otwartośc i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- znajmość komputera, pakiet MS Office, Google Docs
- otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
Oferujemy
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • cykl szkoleń wdrażających
Województwo:: dolnośląskie
Firma: Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej

Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-609
Ulica: Fabryczna 29-31
Telefon: Odkryj numer

dodano: 2017.11.21
ważne do: 2018.11.16
wyświetleń: 1005