Ogłoszenie

TELEANKIETER -praca zdalna

Nr ogłoszenia: 1071

Cena: 2 000,00 PLN

Brak zdjęć.

Szczegóły oferty:

~Telefoniczna obsługa klienta. Telepraca.
Praca Dla Niepełnosprawnych
W związku z rozwojem firmy Efektum, poszukujemy kandydatów chętnych
do pracy w dziale Call Center na stanowisku Telemarketer (telepraca).
Lokalizacja: cała Polska. Miejsce pracy: telepraca (miejsce zamieszkania)
Zakres obowiązków:

• badanie opinii publicznej
• ankietowanie telefoniczne

Wymagania techniczne:
• system operacyjny Microsoft Windows 7 bądź wyższy
• przeglądarki internetowe: IE 11, Firefox 41, Chrome 46 bądź aktualne wersje
• łącze internetowe o przepustowości 10 Mb/s download (pobieranie), 1 Mb/s upload (wysyłanie) bądź szybsze
• posiadanie komputera ze stałym łączem internetowym i słuchawek z mikrofonem.
UWAGA!
Wymagane jest stałe łącze internetowe (DLS, ADSL, kablówka lub łącze radiowe). Komputer do pracy powinie
być przyłączony do modemu lub routera kablem sieciowym RJ-45 , a nie bezprzewodowo poprzez Wi-Fi.
Elementy te będą weryfikowane przed rozmową kwalifikacyjną.
Profil pracownika (wymagania):
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znacznym lub umiarkowanym)
• wysokie umiejętności komunikacyjne/interpersonalne
• wysoka kultura osobista
• umiejętności pracy w zespole
• dobra dykcja i poprawna wymowa
• motywacja do pracy i uczenia się dyspozycyjności w godzinach 8-15 - możliwość pracy zmianowej
umiejętności obsługi komputera (MS Office, MS Outlook, przeglądarka internetowa, Skype) umiejętności
sprawnego i bezbłędnego pisania na komputerze dokładności i umiejętności odszukiwania błędów we
wprowadzanym tekście analizowanie i wyciąganie wniosków wykształcenie minimalne: średnie
Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Pełny wymiar pracy
• 1-3 miesięcy – okres próbny, docelowo czas nieokreślony.
CV i orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@efektum.pl. Prosimy o dodanie aktualnej formułki klauzuli na dole
Województwo:: cały kraj
Firma: EFEKTUM

Powiat: cały kraj
Miasto: Praca zdalna
Strona www: www.efektum.pl

dodano: 2017.09.20
ważne do: 2018.01.18
wyświetleń: 2638