A- A A+
A A A A

Ogłoszenie

Sprzedawca w sklepie zoologicznym Szczec…

Nr ogłoszenia: 1019

Cena: 0,00 PLN

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość:: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Hr S.A. Polski HR A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko –świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.
Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: sprzedawca w sklepie zoologicznym- dedykowane osobie z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.
Miejsce pracy: Szczecin, Majowe
Wymiar czasu pracy: Pełen etat.

Zakres obowiązków:
- życzliwa obsługa klienta, doradzanie przy zakupach, udzielanie informacji na temat produktów
- dbanie o właściwy porządek w sklepie
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
- komunikatywność
- kultura osobista
- zainteresowania tematyką zwierząt będzie mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie oraz premie
- pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR - A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Województwo:: zachodnio-pomorskie
Firma: Marcin

Powiat: m. Szczecin
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 70-784

dodano: 2017.08.11
ważne do: 2018.04.08
wyświetleń: 772
Polecaj nas

Najnowsze ogłoszenia