A- A A+
A A A A

05.04.2017Urodziny... Już jedenaste

Kategoria: iPON Żródło: inf. własna

Czas płynie nieubłaganie. Aż trudno uwierzyć, że niespełna rok temu świętowaliśmy jubileusz dziesięciolecia naszego Portalu. Dzisiaj, dokładnie 14 stycznia, wchodzimy w wiek nastoletni: czas buntu, przemian, zmian wizerunku, obierania nowych dróg.
Przemianę już widać, kilka dni temu przeszliśmy na nową generację forum internetowego.
 – To tak, jakby się przesiąść z fiata do ferrari.- Żartuje wice prezes, Bolesław Staszak, bardziej znany, jako marder.- Na pierwszy rzut oka ta przemiana, wielość nowych funkcji może onieśmielać naszych użytkowników. Nazwa skryptu IPB niewiele mówi niewtajemniczonym, ale wierzę, że osoby korzystające z forum szybko w nich zasmakują i korzystanie z nich okaże się prawdziwą frajdą.- Dodaje marder.

Na tym nie skończą się zmiany. W tym roku będziemy się cieszyć nową wersją Portalu. – Zdradza prezes Jacek Pichliński.-  Planujemy zupełnie zmienić jego wygląd, co będzie oznaczało całkiem nową szatę graficzną. Oprócz tego zainstalowany zostanie zaawansowany i rozbudowany skrypt ogłoszeń.

Każdy aktywny użytkownich choć raz spotkał się z problemem, z którym samodzielnie nie potrfił sobie poradzić. - Wprowadzane nowe rozwiązania zapewne też będą wymagały wskazówek i udzielania porad ze strony administratorów.- Tłumaczy Waldek Kościan, wice prezes Stowarzyszenia.- Dlatego jeszcze w tym roku korzystający z Portalu będą mogli liczyć na uprawnienie działań technicznych przy pomocy "systemu ticket'ów". 

Oczywiście w tym roku nie zabraknie również zlotów i spotkań. Co prawda zmuszeni zostaliśmy do zmiany zasady prowadzenia zapisów na nasze weekendowe spotkania, ale myślimy, że to tylko wyjdzie na dobre nie tylko imprezom, ale także osobom na nie przybywającym: wszak najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa oraz więź między nami, którą trzeba podtrzymywać i pielęgnować.
 
Wszystkim przyjaciołom, fanom, sponsorom serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i prosimy o więcej. Natomiast członkom, użytkownikom życzymy, by nadal chcieli się nazywać IPONKAMI.
Zespół Portalu

Do góry