A- A A+
A A A A

05.04.2017Weekend w Dzierżąznej, czyli będzie się działo

Kategoria: iPON Żródło: inf. własna

Jak dobrze, że w pędzącej i wciąż zmieniającej się rzeczywistości, pewne rzeczy są stałe. Tak jest, z organizowanymi od samego początku istnienia IPONu, letnimi zlotami. Przez kilka pierwszych lat spotykaliśmy się w Grotnikach, by wreszcie przenieść się do Dzierżąznej. Obie te miejscowości leżą w województwie łódzkim.


W tym roku osiemdziesiąt niepełnosprawnych osób z całej Polski, przyjedzie do Gminnego Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowego w niewielkiej Dzierżąznej, gdzie w najbliższy weekend, od 31 sierpnia do 1 września, odbędzie się tradycyjny, wakacyjny zlot członków oraz sympatyków Stowarzyszenia Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych.


Jak zawsze nie było problemu z rozdysponowaniem miejsc na letnie spotkanie, bo chętnych było więcej niż może pomieścić ośrodek. Ci, którzy przyjadą do Dzierżąznej spędzą weekend, rozkoszując się campingową atmosferą, mogąc spotkać przyjaciół i poznać nowe osoby. Nie zabraknie nocnego biesiadowania przy ognisku i normalnego, wakacyjnego luzu, bo to przecież będzie ostatni weekend letniej kanikuły. Cieszy fakt, że tym razem przyjedzie więcej osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w zlocie naszego stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że pobyt w Dzierżąznej zachęci ich do ponownego pojawienia się na zlocie naszego stowarzyszenia, który planowany jest już jesienią.

Do góry