A- A A+
A A A A

04.07.2022Jak szybko zamówić krzesełko schodowe? Wyślij zdjęcia i ciesz się windą schodową już po kilku dniach!

Kategoria: Artykuły sponsorowane

W firmie Windy Schodowe wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo osób, które mają trudności z pokonywaniem stopni. Dlatego umożliwiamy błyskawiczną opcję montażu komfortowego krzesła schodowego prostoliniowego, które założymy w Twoim domu nawet w ciągu 4 dni. Zobacz, co możesz zrobić, by przyspieszyć realizację marzenia o własnej windzie schodowej, a przy okazji zaoszczędzić.

 

Krzesełko dla niepełnosprawnych

Krzesełko dla niepełnosprawnych – błyskawiczny sposób na likwidację barier

Windy schodowe służą do bezpiecznego transportowania osób chorych i niepełnosprawnych pomiędzy piętrami. Często korzystają z nich także osoby starsze, którym pokonywanie stopni sprawia problemy ze względu na ból kolan lub ryzyko utraty równowagi na schodach.

Czasami potrzeba zakupu krzesełka schodowego pojawia się jednak nagle, a szybki montaż windy staje się koniecznością. Właśnie taka sytuacja miała miejsce w przypadku naszej klientki ze Świnoujścia, która po nieszczęśliwym upadku ze schodów postanowiła zwiększyć swoje bezpieczeństwo i zamówić ruchomy fotelik.

Czas był na wagę złota, dlatego podpowiedzieliśmy naszej klientce, jak przyspieszyć realizację zamówienia. Dzięki temu już po kilku dniach od pierwszego kontaktu z firmą Windy Schodowe starsza pani mogła bezpiecznie i komfortowo korzystać z krzesełka dla niepełnosprawnych w swoim domu.

Krzesełko dla niepełnosprawnych

Jak przyspieszyć zamówienie krzesła schodowego?

Odpowiedź jest prosta – wystarczy wysłać do nas 1-2 zdjęcia schodów SMS-em, e-mailem albo przez Messengera czy WhatsAppa. Możesz też dołączyć filmik nakręcony komórką lub wskazać wymiary: długość, szerokość, ilość miejsca u dołu schodów oraz wymiary stopnia, dzięki którym oszacujemy kąt nachylenia schodów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu te informacje nam wystarczą do przygotowania wstępnej oferty cenowej i propozycji krzesełka dla niepełnosprawnych, które można zamontować na Twoich schodach. Jeśli po otrzymaniu naszych rekomendacji będziesz miał dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy. Możemy też omówić wszystkie szczegóły przez telefon i wyjaśnić praktyczne kwestie związane z użytkowaniem windy schodowej.

Krzesełko dla niepełnosprawnych

Czy windy schodowe w szybkiej dostawie są dopasowane do schodów?

Wszystkie krzesełka schodowe dopasowujemy do konkretnych schodów i konfigurujemy tak, aby urządzenie mogło pokonywać nawet nierówne lub strome stopnie. W przypadku bardzo skomplikowanych, kilkubiegowych schodów może się zdarzyć, że konieczny będzie przyjazd naszej ekipy na miejsce. W wielu przypadkach wystarczą jednak zdjęcia – szczególnie wtedy, gdy barierę architektoniczną stanowią schody proste.

Ekipa Wind Schodowych zawsze zabiera na montaże dodatkowe sprzęty i akcesoria, aby nic nas nie zaskoczyło podczas zakładania krzesła schodowego. Wybieramy dłuższe szyny jezdne, które docinamy u klienta pod wymiar schodów. Przywozimy takie krzesełka schodowe, które można zamontować zarówno po lewej, jak i prawej stronie schodów. Jesteśmy gotowi na każdy scenariusz. W ciągu 4-5 godzin montujemy urządzenie na schodach, które mogą być wykonane z różnych materiałów – drewna, betonu, metalu czy kamienia, lub są pokryte płytkami.

Krzesełko dla niepełnosprawnych

Dlaczego szybka dostawa windy schodowej jest tańsza?

Zazwyczaj firmy doliczają dodatkowe koszty do przyspieszonego terminu realizacji zamówienia. U nas jest jednak inaczej. Cenimy swój czas, szanujemy środowisko naturalne i nie chcemy narażać klientów na ponoszenie niepotrzebnych kosztów drożejącego paliwa. Dlatego jeśli możemy dokonać wyceny zdalnie, obniżamy koszty montażu krzesełka schodowego. Nasi klienci zyskują więc błyskawiczną dostawę windy schodowej i oszczędności wynikające z korzystniejszej ceny.

Wiemy jednak, że nic nie zastąpi rozmowy, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, SMS-owego, mailowego oraz przez komunikatory (Messenger i WhatsApp). Z przyjemnością wyjaśnimy Ci, jak wygląda montaż urządzenia, jego zasilanie i sposób użytkowania. Doradzimy, kiedy warto wybrać funkcję automatycznie obracanego siedziska, a kiedy sprawdzi się zawias na dolnej części szyny jezdnej. Podpowiemy też, jaki rodzaj pasa bezpieczeństwa będzie najwygodniejszy dla dziecka, a jaki dla schorowanej osoby starszej.

Wyślij do nas zdjęcia schodów i ciesz się przyspieszoną realizacją oraz mniejszymi kosztami montażu!

Krzesełko dla niepełnosprawnych

 

 

 

 

Dostarczamy i montujemy windy dla osób starszych oraz niepełnosprawnych ruchowo. Oferujemy krzesła schodowe, platformy, podnośniki, schodołazy i inne. Sprawdź ofertę na www.windy-schodowe.pl

Do góry