A- A A+
A A A A

05.04.2017W stolicy działa "kopertowy" patrol

Kategoria: z Kraju Żródło: http://potrzebni.nazwa.pl

Każdego dnia dostajemy sygnały lub sami trafiamy na pojazdy, ktore kwalifikują się do naszej akcji. To smutne, ze aż tak wielu kierowców łamie przepisy utrudniając życie innym. Nie jesteśmy w tej chwili w stanie dotrzeć do wszystkich miejsc. Dlatego też zapraszamy Was do współpracy. Jeżeli jesteście swiadkiem nieuprawnionego zajęcia miejsca postojowego dla osób niepełnosprawnych - pstryknijcie fotkę a my umiescimy ją w naszej Galerii sławy. Musicie tylko pamiętać o kilku zasadach:

 

- samochód musi być zaparkowany na dobrze oznakowanej "kopercie"

- w pojeździe nie może znajdować się karta parkingowa "N" (niebieska) ani "N+" (biało-żółta)

- na pojeździe nie może być żadnych naklejek z symbolem wózka inwalidzkiego (może on sugerować, iż jednak osoba parkująca jest niepełnosprawna lub taką osobę przewozi a zapomniała o karcie),

- na zdjęciu musi być czytelna tablica rejestracyjna pojazdu oraz możliwie widok przedniej szyby wraz z eską rozdzielczą (tu powinna byc wyłożona karta)

 

Zdjęcia mogą być wykonane w sposób dowolny (telefon, aparat), wszelkie dane autora pozostaną wyłącznie do naszej dyspozycji. Po weryfikacji zdjęcie zostanie umieszczone w naszej galerii.

 

Na Wasze zdjęcia wraz z ogólnym opisem czekamy pod adresem: biuro@potrzebni.nazwa.pl

Do góry