A- A A+
A A A A

05.04.2017ROZWIŃ SKRZYDŁA 2016

Kategoria: z Kraju Żródło:

Jesteś osobą niepełnosprawną? Marzysz, aby wzbić się w powietrze i spojrzeć na świat z lotu ptaka? Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? To możliwe! Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ zaprasza osoby z niepełnosprawnością ruchową do udziału w zajęciach SZYBOWCOWYCH I PARALOTNIOWYCH w ramach projektu Rozwiń Skrzydła! To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, które z dumą możemy kontynuować w roku 2016. Nabór do projektu trwa do 31 maja 2016 roku!
Projekt skierowany jest do dorosłych osób z niepełnosprawnością ruchową z terenu całej Polski. Zapraszamy wszystkich, którzy są odważni, nie boją się latać, mają chęć i motywację do rozwoju indywidualnego, są zainteresowani uprawianiem sportów lotniczych.
Dla 12 osób z niepełnosprawnością ruchową zorganizujemy podstawowe zajęcia na szybowcach
Dla 6 osób, które mają ukończone zajęcia podstawowe szybowcowe zorganizujemy zajęcia doskonalające latanie – HOL ZA SAMOLOTEM
Dla 10 osób z niepełnosprawnością ruchową zorganizujemy podstawowe zajęcia paralotniowe.
Dla 8 osób, które mają ukończone szkolenie podstawowe paralotniowe zorganizujemy zajęcia paralotniowe doskonalające czyli ETAP II
Dodatkowo Fundacja zapewnia uczestnikom zajęć:
– zwrot kosztów kursu teoretycznego i kosztów badań lekarskich dla osób zakwalifikowanych do udziału w zajęciach szybowcowych podstawowych, w tym również w formie e-lerningu.
– nocleg i wyżywienie podczas zajęć
– wykwalifikowaną kadrę instruktorską
– wsparcie asystentów osobistych podczas zajęć
– szybowiec i paralotnie przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową

Szczegółowych informacji udziela:
Karol Włodarczyk, tel. 63 211 22 19, e-mail: k.wlodarczyk@podajdalej.org.pl
http://podajdalej.org.pl/co-robimy/rozwin-skrzydla-2016/

Do góry