Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

za pomoca jakiego programu jest najlepiej sciagac gry?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 11:19

za pomoca jakiego programu najlepiej sciagac gry. probowalem przez aresa, ale nie jest za dobry
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#2 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 13:20

Gry komputerowe kupuje się w sklepie. Jeśli zależy Tobie jednak na wersjach demo, użyj google i wpisz frazę gry demo, jest wiele serwisów udostępniających gry w w.w. wersji
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#3 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 14:14

Powiem tak torrenty są kiepskie do tego typu rzeczy, jak chcesz zgłoś się do mnie to ci dam adres do gier demo gdzie można przed zakupem sprawdzić czy warto zakupić taką grę.
  • 0

#4 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 16:37

Jak już tak bardzo chcesz sciągac to sobie lepiej wykup Knoto Rapidsahre PREMIUM na np. 30 dni.
Według mnie leszpe to niz p2p.
No a dwa nie lepiej kupic orginał? :)
Ja co prawda czasami coś sciągne,głównie to co na naszym rynku nie ma,ale jednak wole miec w domu coś orginalnego :)
Pózniej ewentulanie mozna odsprzedac na allegro i odzyskac częsc kasy,dołozyc nie wiele i kupic nastepna nowsza i może nawet lepszą :)
  • 0

#5 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 01 kwiecień 2009 - 13:17

dzieki za rady, ale nie wiem, czy zdajecie sobie sprawe z tego, ze gry w naszym kraju sa bardzo drogie, zwlaszcza teraz podczas "kryzysu" i nie kazdego stac na kupno gry w sklepie, a demowki w ogole mnie nie interesuja. wytlumaczcie mi co to sa te torrenty i czemu one sluza i moze jednak znajdzie sie ktos, kto mi doradzi w sprawie tego programu, przeciez sa takie dostepne w sieci zupelnie za darmo.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 01 kwiecień 2009 - 21:02

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że gry nie są czymś niezbędnym do funkcjonowania. Masz kasę kupujesz (przy czym można kupić niedrogo gry używane na allegro). Nie masz kasy - wtedy zostaje zainteresować się jednak demówkami.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 07:34

masz racje Marder, faktycznie rozejrze sie na Allegro, ale powiedz mi cos o tych cho....ych torrentach
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#8 rocker666lodz

rocker666lodz

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 09:42

Wchodzisz w google, wpisujesz "warez" i wyskakuja ci strony warezowe z linkami do pobrania gier z rapidshera. Rejestrujesz sie na takim forum i ... jedziesz :) Osobiscie wole uciulac i kupic oryginal.
  • 0

#9 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 kwiecień 2009 - 18:15

powiedz mi cos o tych cho....ych torrentach

Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa. :)
Wchodzisz na dowolną stronę z torrentami, następnie pobierasz sobie plik *torrent (taki jak np. TEN). Następnie otwierasz ten plik przy pomocy dowolnego klienta torrenta (np. uTorrent, Vuze) i ściągasz to co chciałeś ściągnąć.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#10 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:42

dzieki Marder! byc moze uznacie, ze jestem ciemny jak "tabaka w rogu", ale po to jest to forum, zeby zadawac pytania, no nie? tak, wiec, mam kolejne pytanie: co to jest rapidsher?
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#11 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 21:25

powiedz mi cos o tych cho....ych torrentach

Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa. :)
Wchodzisz na dowolną stronę z torrentami, następnie pobierasz sobie plik *torrent (taki jak np. TEN). Następnie otwierasz ten plik przy pomocy dowolnego klienta torrenta (np. uTorrent, Vuze) i ściągasz to co chciałeś ściągnąć.

Zapomniłes marder napisac że to co się sciągnie trzeba też oddac,czyli wysedowac ,dac innym też sciągnac,inaczej dośc szybko skończy z pobieraniem torrentów ze stron.W dzisiejszym świecie "pijawki" nie są mile widziane.Co prawda są strony z torrentami gdzie nie trzeba sedowac,są to tzw strony bez obowiązkowego uploadu ale na nich znowu każdy przycina upload i sciągniecie czasami graniczy z cudem.
  • 0

#12 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 21:50

spoko, spoko ludzie!!! nie rzocajcie taka informatyczna terminologia. sam sciagnalem kiedys torrenta z jakiejs strony z ciekawosci, bo nie wiedzialem, co to jest. nie uruchomilem go, bo nie wiedzialem jak. teraz wiem, ze torrenta uruchamiam za pomoca np: utorrent. ale jak uzyskac ten uklad dwustronny. skad mam wiedziec, ze musze w zamian za sciagnietego torrenta udostepnic komus innego?
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#13 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 03 kwiecień 2009 - 07:12

Nie innego ale tego samego,porstu nie wyłączaj sedowania,i nie ograniczaj,inni jak ty sciągasz beda od ciebie sciągac,a jak juz sciągniesz 100% to nie wywalaj odrazu z programu a zostaw i niech sie wyseduje do przynamniej 80%
  • 0

#14 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3580 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 03 kwiecień 2009 - 19:16

No tak... Nie wspomniałem o tym, ponieważ było to dla mnie oczywiste. Mea culpa...
Sam też blokuję leecherów...
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#15 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 03 kwiecień 2009 - 19:17

dlatego jak muszę to korzystam z Rapid Share lub inne tym podobne serwisy
  • 0

#16 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 03 kwiecień 2009 - 19:45

wlasnie dzisiaj odwiedzilem rapidshare. tylko, ze moim zdaniem dzialanie takiego serwisu i jemu podobnych to jest tzw. "pic na wode". dlaczego? dlatego, ze jest tam napisane, ze mozna tam ciagnac pelne wersje gier, a w rzeczywistosci jest to bardzo ograniczone. dzis akurat bylem na easy-share.com, czy cos w tym stylu, ale adresy do tych stron bralem w ten sposob, ze w google wpisalem poprostu "warez", tak jak mi poleciliscie. po wielu probach, juz teraz jestem pewien na sto procent, ze zaden serwis nie oferuje do sciagniecia pelnych gier zupelnie za free.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#17 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 03 kwiecień 2009 - 19:52

Bo nie ma nic za darmo nawet warezy i inne są też płatne
  • 0

#18 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 11:18

Bo żeby w pełni wykrzystac Rapidsahre to trzba sobie kupic konto PREMIUM.Tak jak punk wspomniał nioestety nie ma nic za darmo,teoretycznie grę lub podobne masz za darmoche no ale trzba kupic sobie konto jako dostep do serwera.
  • 0

#19 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 13:41

a wjaki sposob wykupic taki dostep do serwera. czy odbywa sie to za pomoca sms-a?

Dodano sob 4 kwi 14:44:55 2009 :
i jeszcze jedno: jaki to moze byc koszt i na jaki okres czasu moze byc wazny ten wykupiony dostep do serwera. najbardziej denerwuje mnie to, ze te strony sa w jezyku angielskim i nie da sie wszystkiego zrozumiec.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#20 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 04 kwiecień 2009 - 14:58

najlepiej przez przelew bo u resslera jest zawsze drożej, a przez SMS się nie opłaca bo masz tylko na dwa dni a tak to masz na 30 dni za ok 6.99 euro, a jeszcze lepiej zgada się z kimś innym i weźcie na spółkę będzie taniej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych