Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Michael Jackson nie zyje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 08:10

Majonez! nie ma problemu, mam na kompie dobra ochrone. Marco! coz Ci ten swiat zawinil, ze z takim sarkazmem sie do niego odnosisz? wracajac do wypowiedzi Majoneza uwazam, ze Twoja wypowiedz jest troche niesprawiedliwa. mysle, ze najwiecej stracili rodzice tych dzieci, ktorzy za wszelka cene - nie patrzac na dobro swoich dzieci chcieli zedrzec z Michaela kazdy grosz. Marco! to nie swiat jest taki wredny. to "pseudo mocarstwo", ktore rzekomo jest Panem tego swiata, ktorym jest Ameryka jest takie popiepszone...
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#22 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 09:07

Odszedł wielki artysta i szołmen, Kochaliśmy go za muzykę, za taniec bo moim zdaniem jego taniec był wyjątkowy. Odszedł człowiek który miał wszystko a jednocześnie nie miał nic

każdy ma swoją świeczkę i nikt nie wie kiedy ten płomień zgaśnie lecz bywają tacy którzy sami gaszą ten płomień życia.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#23 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 11:35

Z tego, co slychac, wynika, ze smierc Jacksona byla nieco tajemnicza, poniewaz osoby nim zwiazane mowia, ze przed smiercia byl w bardzo dobrej formie. rodzina Michaela wynajela grono adwokatow, ktorzy beda prowadzic sledzwo na wlasna reke. ciekawe co stanie sie z jego trojka dzieci? podobno po smierci Jacksona, jego plyty zaczely sie rozchodzic jak swieze buleczki.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#24 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 13:09

Wydaję mi się, że sprawa śmierci Michaela jest prostsza niż próbuję się ją teraz przedstawiać. Już udało się otoczyć ją nutką tajemniczości. Słyszałem nagranie głosu tego anonimowego gościa, który telefonicznie wezwał karetkę. Przy Michaelu, w czasie utraty przytomności, był ponoć tylko jego lekarz. Już go odszukali, przesłuchali i na razie nic nie wskazuję, aby przyczynił się do tej śmierci. Sekcja zwłok też nie wykazała, aby zgonu przyczyniła się jakakolwiek interwencja zewnętrza. Z tego, co słyszałem został przedawkowany jakiś środek przeciwbólowy (nie pamiętam nazwy), w działaniu podobny do morfiny. Pamiętajmy, że ingerencji w organizm Michaela było niezliczenie wiele. Przypuszczam też, że nastąpiło już "zmęczenie materiału" i bóle mogły stawać się nie do zniesienia. Być może przedawkował ten środek przeciwbólowy albo zrobił to lekarz na jego prośbę i tyle. A sensacje wokół śmierci sławnych ludzi... muszą być. Zwróćcie uwagę chociażby tylko na śmierć Elvisa Presleya czy Marilyn Monroe. Trudno się pogodzić z tym, że tak sławna osoba odchodzi w tak prozaiczny sposób. Ogłosili, że dokładną przyczynę śmierci Michaela podadzą za około 60 dni, po szczegółowych badaniach. Na razie nie ma co gdybać. Zobaczymy, co będzie.
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.

#25 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 19:08

Nalezy jeszcze dodac, sensacje zwiazane ze smiercia Ksieznej Dayany. http://www.miastomuzyki.pl/ - to strona, na ktorej znajdziecie internetowa stacje radiowa o nazwie "Michael Jackson", ktora [jak sama nazwa wskazuje] nadaje przez 24 godziny na dobe hity Michaela Jacksona. [Wlodio! Dzieki za maila. Przepraszam, za zbyt ostra reakcje!]
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#26 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 29 czerwiec 2009 - 16:37

:(
Dołączona grafika
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#27 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 29 czerwiec 2009 - 17:05

No tak, ze śmiercią księżnej Diany też było niezłe zamieszanie [alcest2008 nie przejmuj się. Wszystko jest OK. Ja też nie lubię bałaganu].
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.

#28 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 03 lipiec 2009 - 23:36

Michael Jackson- niepowtarzalny, niesamowity... Nikt nie zaprzeczy, że miał talent i powalający na kolana głos... Wielka strata!!! [*]
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#29 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 04 lipiec 2009 - 18:10

A ja napiszę troszke inaczej,to było do p-rzewidzenia że nie skończy w naturalnym sposób,raz że przeżycia z ojcem za młodu,dwa to te feralna operacja przez któa chciał się nie wiem jak to nazwac wyodrębnic od czarnych?
I od niej zaczeło mu zdrowie szwankowac a pózniej to już poleciało.

no i mimo długów to też duża kasa któa zapewne korciła nie jednego z rodziny a i napewno zaufanych ludzi.
Ja jestem niemal pewien że poznamy jeszcze wiele nie znaych szczegółów.
  • 0

#30 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 07:02

Pytanie, ktore nasunelo mi sie po - zreszta, jak dotad aktualnej - zalobie medialnej po piosenkarzu, czy niebawem bedziemy sie przechadzac ulicami im. Michaela Jacksona? Srodek, ktory zazywal Jackson, to Deferol. Zazywal go z powodu nadmiernych bulow. Wydaje mi sie, ze go naduzywal i poprostu przedawkowal. Serduszko nie wytrzymalo i kaplica.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#31 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2009 - 05:53

zmumifikować Michela, tak jak Lenina! Wszyscy beda go podziwiac i doznawac mentalnych orgazmów.
  • 0

#32 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 20:58

Publiczna ceremonia pogrzebowa Jacksona odbedzie sie we wtorek 7 lipca w hali sportowej. Rozdane zostalo juz 17 tys. wejsciowek dla fanow. Reszte miejsc wypelni rodzina i bliscy znajomi. Tu rodzi sie pytanie - pomimo tego, ze byla to osoba poniekad publiczna - czy z takiego pogrzebu trzeba robic impreze komercyjna. Mam watpliwosci, bo gdybym byl osoba slawna, wolal bym pogrzeb kameralny, na ktorym byla by tylko rodzina i moze waskie grono znajomych.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#33 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 10:36

Dzisiaj czytalem chyba na onet.pl że mózg ma zostc do badan toksykologicznych i okreslenia dokładnej przyczyny śmierci.Pytanie tylko czy jest to moralne ....
  • 0

#34 malgosia1984

malgosia1984

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 09:02

[quote name='Majonez_lodz]zmumifikować Michela' date=' tak jak Lenina! Wszyscy beda go podziwiac i doznawac mentalnych orgazmów.[/quote']
A CO MASZ NA MYSLI ZE KOMPUTER JEST ZAINFEKOWANY
  • 0

#35 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 15:07

malgosia1984, regulamin, na forum nie piszemy wielkimi literami
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#36 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 15:45

Zgadzam się się z Tobą alcest2008, że prawdopodobną przyczyną śmierci Micheale będzie przedawkowanie tego środka przeciwbólowego, zresztą takie przypuszczenie wyraziłem już w tym wątku.
Nie wiem, czy widzieliście fragment próby Michaela przed tymi koncertami, które miały odbyć się w Londynie. Michael prezentuję się całkiem ciekawie. Przypuszczam, że z tych prób ukarzę się jakaś płyta CD lub DVD. Wiele utworów miało być przearanżowanych. Myślę, że byłyby to bardzo ciekawe występy, gdyby doszły do skutku. Słyszałem też opinię, że z jego stanem zdrowia już na te próby musiał zażywać jakieś wspomagacze. Trudno coś powiedzieć. Zobaczymy, co wykażą te badania toksykologiczne.
Tymczasem, Tych, którzy nie widzieli, zachęcam do obejrzane fragmentu próby:

To chyba ostatni zapis występu Mistrza na scenie.
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.

#37 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 20:04

I odszedl na zawsze, ale jak o Nim pomysle, albo poslucham jakiegos Jego kawalka, to lezka sie w oku kreci. Wlodio! Widze, ze jestes obeznany w muzyce i sie ciesze, bo bede mial z kim porozmawiac. Co sadzisz o festiwalu Heineken Opener Festival?
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#38 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 08:45

Nie wiem ile TV pokazała z tej próby ale koncert zapowiadał sie bardzo ciekawie,dla mnie jest to zagadkowa śmierc wrecz z uwagi na to że był przed nim wyjątkowo dże tournee koncertowe,oj coś mi sie wydaje że tak naprawde to ktos maczał w tym palce na czyjes polecenie....
  • 0

#39 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 10:19

Alcest2008, jeśli chodzi o Heineken Opener Festival, to nie wiele mogę powiedzieć, bo ani mnie tam nie było, ani - mówiąc szczerze - nie mam serca do tej współczesnej muzyki. Słucham głównie rocka progresywnego i klasycznego z lat 70-tych. Ze względu na sentyment lubię też wykonawców tzw. nurtu new romantic i disco z lat 80-tych. Wiesz, czasy szkolne i cała otoczka z tym związana...:-) Przeglądałem listę wykonawców, którzy mieli zagrać na Heineken Opener Festival, i wypatrzyłem tam Marię Peszek oraz Lily Allen. W swojej płytotece mam dwie, czyli - jak dotychczas - wszystkie płyty Marii Peszek. Bardzo ją cenie za głos i teksty (uwielbiam jej grę słów), a muzyka też jest bardzo interesująca. Doceniam też twórczość Lily Allen. Bardziej podoba mi się płytka It's Not Me, It's You, ale Alright, Still też jest w porządku. Bardzo dobrze wyprodukowany, popowy materiał.
A powracając do głównego wątku, tj. Michaela, to sądzę, że dużo wyjaśnią te badania toksykologiczne. Pozostaje tylko czekać.
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.

#40 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 10:34

A czy slyszeliscie o tych pogloskach, ze na tej trasie koncertowej, na ktorej mial sie pojawic Michael Jackson ma go zastapic grupa Abba?
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych