Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Michael Jackson nie zyje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 06:26

Odszedl Krol Popu! Dzis w nocy w Los Angeles zmarl Michael Jackson, niekwestionowany geniusz muzyczny. wykonawca takich hitow jak m.in.: "Black or white", "Better world for children" i "Thriler". To ogromna strata, a zwlaszcza, ze wszyscy jego fani z niecierpliwoscia oczekiwali na jego powrot na scene i najblizszy koncert, ktory mial sie odbyc w Londynie juz w polowie lipca.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#2 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 07:56

Jackson stracił przytomność i upadł w swoim domu około godz. 21.30 czasu polskiego. Kiedy przybyło pogotowie, nie oddychał i wykazywał objawy ataku serca.

Dołączona grafika
  • 0

#3 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 08:06

Oj wielka strata :( :( :(

Dołączona grafika
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#4 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 czerwiec 2009 - 09:44

(*) :(
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#5 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 10:13

" Król nie żyje,niech żyje król"
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#6 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2009 - 14:50

[*][*][*] Prawdziwe gwiazdy nie umierają. Muzyka Jacksona nigdy nie zostanie zapomniana
Dołączona grafika
  • 0

#7 K@Sia321

K@Sia321

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 12:22

Hej, słyszałam że 4fun.tv organizuje weekend specjalny poświecony Michaelowi.
Znalazłam ich ramówkę:
Weekend specjalny z Michaelem Jacksonem od dzisiaj w godzinach 16:00-16:30 i 19:00-19:30 oraz w sobotę i niedzielę o 9:00-9:30, 10:30-11:00, 15:00-16:30 i 19:00-19:30.

Myślę że warto zobaczyć.
  • 0

#8 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 12:56

Wprawdzie jestem fanem muzyki rockowej (zwłaszcza rock progresywny), ale postanowiłem napisać parę słów o Michaelu, aby w ten sposób uhonorować Wielkiego Artystę. W swojej kilkuset płytowej kolekcji mam tylko ok. 10. albumów popowych, w tym trzy płyty Michaela: Thriller, Bad i Dangerous. Michaela można różnie oceniać. Wiadomo: operacje plastyczne, ekstrawagancje i to tak zwane molestowanie dzieci, w które w ogóle nie wierzę. Wielu ludzi nagłaśnia skandale, krytykuje czyjeś zachowanie, a niewielu próbuje szukać przyczyny. Trudne dzieciństwo Michaela, znęcanie się ojca nad całą rodziną, presja i terror, niewątpliwie wpłynęły na jego późniejsze zachowanie. To powszechnie znane zapraszanie dzieci do swojej posiadłości i szukanie z nimi kontaktu, było jakby chęcią powrotu do dzieciństwa i przeżycia go w taki sposób, jakiego nigdy nie zaznał. A ludzie, wiadomo... Nie dość, że pomagał tym dzieciakom, to niektórzy tzw. rodzice doszli do wniosku, że przecież gość ma dużo kasy. Po co mu tyle!? Można wyciągnąć kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy zielonych! W Ameryce, kraju wielkiej demokracji, absurdów nie brak: facet jedzie sam z kobietą w windzie - już jest pretekst do oskarżenia o molestowanie. Ktoś przytuli dzieciaka, a już uchowaj Boże, pocałuje go w policzek czy czoło - molestowanie i pedofilia w najwyższym stopniu! Szkoda gadać, ale sądzę, że te wszystkie afery znacznie przyczyniły się do śmierci Michaela - nerwy, stres itp. Na razie podaję się, że przyczyną śmierci był atak serca.
Wkład Michaela w muzykę, rozwój teledysków i taniec (słynny moonwalk) jest ogromny. Nie tylko przecież wywarł wpływ na wykonawców hip-hopu, popu i R&B, ale także współpracował z muzykami rockowymi, żeby wymienić tutaj chociażby Slasha (Guns 'N Roses), Paula McCartneya, Frieddiego Mercurego czy Eddiego Van Halena. Nowatorskie zastosowanie basu w utworze Dirty Diana też było inspiracją dla wielu muzyków rockowych. Nie wspomnę już o wielu milionach sprzedanych płyt; chociażby Thriller - najlepiej sprzedający się album wszech czasów (do tej pory ok. 107 mln. egzemplarzy), który otrzymał aż 8 nagród Grammy! Moim zdaniem, wkład Michaela Jacksona w rozwój muzyki, jako jednostki, jest porównywalny jedynie z Elvisem Presleyem.
Zachęcam wszystkich fanów i tych, którzy doceniają Michaela za jego twórczość do wpisów na tym poście. Można wspomnieć o swoich ulubionych albumach, teledyskach czy utworach tego artysty. Ja w tej kwestii raczej nie jestem oryginalny - odpowiednio: Thriller (potem Bad), Thriler i Beat It oraz Dirty Diana.
Cześć Pamięci Wielkiego Artysty!
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.

#9 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 26 czerwiec 2009 - 14:59

Zanim cokolwiek napisze chce powiedzieć że nigdy nie byłam fanką Michaela ale gdy by ktoś mnie zapytał czy szanuje jego muzykę powiedziała bym Oczywiście że tak Dlaczego? dlatego że uważam że była niesamowita jak na tamte czasy. Z tego co wiem(jak mówię nie jestem fanką) on pierwszy stworzył styl muzyki powiedzmy elektronicznej,ilu ludzi się na nim wzorowało, wzoruje i pewnie wzorować będzie. Nie mam żadnej jego płyty ale nie znam nikogo kto nie znał by choć jednej jego piosenki.Był ikoną- muzyka, ubrania, styl to mógł stworzyć tylko ON. Bardzo mi się spodobała wypowiedz jednego z dziennikarzy dziś: "Niewątpliwie był genialnym kompozytorem,pogubionym w życiu prywatnym no bo które dziecko by nie zwariowało osiągając taką sławę?" A operacje plastyczne- Michael był prekursorem i dlatego wyszły tak a nie inaczej. Co do jego kontaktów z dziećmi to w 100% podpisuje się pod tym co napisał wlodio. Zwróćcie uwagę- w Ameryce jest tak że gdy córka usiądzie tatusiowi na kolanach to dla nich już ma to podtekst erotyczny :evil: A to że zbudował dzieciom wesołe miasteczko-co w tym złego? dla mnie nic.Jak powtarzają dziś dziennikarze Zarzuty o molestowanie nigdy nie zostały potwierdzone. Fakt był ekscentrykiem ale ja nie wiem czy bym nie zwariowała mając tyle kasy. Podsumowując-był dziwny ale nie ze swojej winy bo w okresie kiedy miał być dzieckiem odebrano mu tą możliwość, beztroskę itp kiedyś musiał wypuścić z siebie tamte emocje bo w dzieciństwie nie miał mozliwości a że przypadło to na Jego dorosłe życie....

Michael Jackson[*]
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#10 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 15:08

ach ten misio misio wczoraj opuściłem ipona o 2 rano pomyślałem zajrzę na WP a że aktualizował mi się program to WP ładowało się wolniej ale pierwsza ikonka wyskoczyła na szaro pomyślałem "o cholera coś się stało pewnie Korea zdetonowała bombę " ale nie okazało się że wódka jaką misio w 1999 wypił z Olkiem w pałacu doszła w końcu do organizmu misio nie wytrzymał

ale tak poważnie szacun dla kolesia był niezły

swoją drogą teraz to instytucje którym wisiał kasę mają problem 1/3 zadłużenia miała pokryć trasa koncertowa a tu klops a miso w długach był oj w długach
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#11 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:15

Wstaje człowiek rano do pracy, włącza tv i od razu taki strzał, news jakich przez całe życie dostajemy niewiele. Szok, niedowierzanie, niezrozumienie. Także do fanów wielkiego Jacko nigdy się nie zaliczałem, ale jego twórczość była, jest i jeszcze długo wielka będzie...
Nigdy nie zapomnę jak w pierwszej połowie lat 80ch, bodajże 83r jak telewizyjną dwójka w programie Jarmark (kto pamięta?, tercet Pijanowski, Szewczyk i Zientarski) wyemitowano pełną wersje teledysku Thriler. Chyba nie znam słów, którym mógłbym opisać tamtejsze odczucia. To było późno wieczorem, pamiętam, iż bałem się zasnąć, ale owy obraz niesamowicie mi się podobał. To był kosmiczny skok w całkiem inny wymiar. Płyta Bad, niesamowite koncerty, które z wielkim trudem na VHSach i potem ze znajomymi omawiano godzinami,
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#12 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:26

W grupie fanów M. J. nigdy nie byłam. Osobiście zawsze patrzyłam na niego bardziej jak na fenomenalnego tancerza, niż piosenkarza. Bardzo lubiłam patrzeć na niego właśnie pod tym kątem i za taniec zawsze miał u mnie duuuuużego plusa. Każdy koncert, występ to było właściwie jedno wielkie show taneczne.
  • 0

#13 ala90romatyczka

ala90romatyczka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:41

przykra strata dla swiata muzyki :(:(:(:(:(:(:(:(
  • 0

#14 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 18:19

jA ZETKNALEM SIE Z TWORCZOSCIA mICHAELA JAK BYLEM MALYM CHLOPCEM I PAMIETAM, ZE KIEDY PO RAZ PIERWSZY USLYSZALEM JEGO KAWALEK, OD RAZU MI SIE SPODOBAL. NA JEGO UPODOBANIA CO DO WYGLADU, CZY TO JAK TANCZYL, JAK SIE ZACHOWYWAL, NIE ZWRACALEM W OGOLE UWAGI - ZRESZTA WIEKSZASC Z FALI KRYTYKI, KTORA LALA SIE DUZYM STRUMIENIEM ZE STRONY MEDIOW I ZNAWCOW OD MUZYKI BYLA "PATYKIEM NA WODZIE PISANA". CZY KTOS PAMIETA TEN WSPANIALY PRZEBOJ, KTORY mICHAEL NAPISAL WRAZ Z lIONEL'EM rICHIE "wE ARE THE WORLD"? PIOSENKA SPRZEDALA SIE W 800000-NYM NAKLADZIE, A CALY DOCHOD POSZEDL NA BIEDNE DZIECI. wSZYSTKIM, KTORZY CHCIELI BY PRZYPOMNIEC, LUB TYM, KTORZY CHCIELI BY ZAPOZNAC SIE Z TWORCZOSCIA jACKSONA POLECAM PROGRAM W rADIU zET, KTORY ROZPOCZNIE SIE O GODZ. 23.00.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#15 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 18:49

Masz racje Rafalek, teledysk do Thrillera to było coś! Kamień milowy w historii teledysków, bo przecież był to pierwszy obraz do piosenki, który można nazwać filmikiem. Pełna wersja trwa prawie 14 min. Kto nie widział, to zachęcam do obejrzenia. Można znaleźć go np. tutaj:

Jakoś dość marna, ale da się obejrzeć.
Jeśli natomiast chodzi o program Jarmark, to - zwracam się głównie do Rafalka - mówi Ci to coś: My jesteśmy świnki trzy, świnki trzy, świnki trzy: sport, muzyka oraz gry, oraz gry - to my.... Teraz już w telewizji nie ma takich świnek, natomiast jest wiele świń, ale to już temat na inną dyskusję.
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.

#16 yola41

yola41

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 19:16

Pozostanie zal i pustka -a tak fajnie sie GO SLUCHA
  • 0

#17 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 19:35

Tak Wlodio. słysząc słowo Jarmark to mimowolnie przywołuje ono slowa tej piosenki.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#18 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2009 - 22:16

dzieci w Ameryce odetchnely z ulga..., a chirurdzy poniesli okropna strate...finansowa :evil:
  • 0

#19 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 22:30

Moi drodzy! Nie on pierwszy i nie ostatni odchodzi,tak,że nie ma co rąk załamywać.Poczekajcie jak ja odejdę to dopiero będziecie mogli się wyżyć,a ja jestem przeciętnym,nikomu nie znanym obywatelem tego pieprzonego kraju,gdzie nic nikomu się nie chce,nic się nie opłaca i tylko wyżalać się wszyscy potrafią nad jakimś tam "wielkim" muzykiem!Czekam na wiekopomne komentarze.
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#20 wlodio

wlodio

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 27 czerwiec 2009 - 22:32

Widzę, że kolega Mojonez_lodz lubi prowokować. A z tym zainfekowanym kompem to ma być jeszcze tak na dokładkę?:/
  • 0
Welcome In The Court Of The Crimson King.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych