Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pies


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 21 styczeń 2015 - 17:21

Mam psa i kota :)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#22 raso

raso

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 15:11

Jakiego psa polecacie dla wózkowicza?


  • 0

#23 edi79

edi79

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 15:23

Jakiego psa polecacie dla wózkowicza?

Labrador retriever - najlepszy


  • 0

#24 sesylia

sesylia

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 maj 2017 - 12:52

Moi rodzice mają owczarka niemieckiego. Niestety do wózków się zupełnie nie nadaje, bo wyrywa się do przodu i raz spadłam przez niego. Nic mi się nie stało, ale to była ostatnia taka wycieczka z nim.


  • 0

#25 Gość_sliwka_*

Gość_sliwka_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2017 - 20:58

ja nie mam psa jak i żadnego zwierzaka - wychodzę z założenia, jeśli ktoś mieszka w bloku, to tam nie ma miejsca dla zwierząt, zwłaszcza psa, który jak się domyślam lubi przestrzeń, a nie ciasnotę blokowych mieszkań.
Poza tym posiadania psa to wielki obowiązek i odpowiedzialność, ciekawe która z osób posiadających psa sprząta po nim kupy - założę się, że na 10 trafi się może jedna. Już nie raz najechałem na jakąś psią minę, i to często w sytuacji, gdy gdzieś się śpieszyłem.
Żelazna zasada - mam psa to sprzątam po nim, jeśli tego nie robię, to znaczy, że resztę otoczenia mam gdzieś ...

 
ja po swoim schroniskowcu sprzątam i kocham go nad życie, a w blokach wcale nie jest tak źle z piesełami, ludzie trzymają psy  i żyją , a obowiązek dla mnie to żaden raczej duża przyjemność mieć tak wspaniałego przyjaciela.Polecam psy ze schroniska, są wierne, oddane i są pokrzywdzone tak jak niejeden niepełnosprawny.
  • 1

#26 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 10 październik 2017 - 22:24

Mam psa sznaucera miniaturowego i marzę żeby przestał ciągnąć na smyczy żebym mogła z nim wyjść na spacer
  • 0
nasza miłość trwa

#27 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 14 październik 2017 - 06:32

Sam nie przestanie magicznie ciagnac na smyczy. Trzeba go tego oduczyc i nauczyc chodzenia na luznej smyczy


  • 0

#28 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 15 październik 2017 - 22:33

Wiem chodzi do psiej szkoły :)
  • 0
nasza miłość trwa


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych