Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Biuro podróży


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#21 PrzemekK

PrzemekK

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 13 październik 2008 - 05:58

Agata miała nick POLITYK :D to tak w nawiązaniu do wcześniejszego twojego tekstu o uprawianiu polityki :lol:

hmmm

Mnie nick Agaty nie interesuje. Jak będę czuł potrzebę znania jej nicku to po prostu zapytam u źródła.
Mnie interesuje przyczyna plucia na Agatę.
Rozumiem, że możecie mieć powód. Jednak ukrywanie tego rzekomego powodu stawia w niekorzystnym świetle osoby plujące, a nie osobę opluwaną.
Wychodzi tutaj takie małe IPONkowe piekiełko z którego wynika "nie jesteś nasz więc siedź słuchaj i uwielbiaj" ;)

Powiedzcie mi jak nowa osoba może sobie wyrobić pogląc na dany temat, (temat przez Was poruszony) jak nie chcecie uzasadnić swoich wypowiedzi?
  • 0
. . . niepełnosprawny - człowiek po tuningu . . .

#22 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 13 październik 2008 - 06:22

hmm... Jak czujesz potrzebę znania przyczyn naszego podejścia do jej osoby zapytaj u źródła czyli Polityka tym bardziej że masz z nią kontakt zamiast ciągnąć nas za język

Nie ma potrzeby by nowa osoba wyrabiała sobie pogląd na AgateK rozmawiamy o podejrzanym "Biuro podróży"
  • 0

#23 arius

arius

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2008 - 00:16

Jestem ciekawy czy uda mi się wyjechać z tym biurem. Dam Wam znać :) niedługo !
  • 0

#24 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 17 październik 2008 - 17:02

To biuro jest dziełem oszusta. Wczoraj miała wyjechać wycieczka do Portugalii. Na lotnisku okazało się, że NIE MA ŻADNEJ REZERWACJI na osoby, które miały jechać. Telefony nie odpowiadają, a ludzie potracili kasę.

Absolutnie i pod żadnym pozorem nie wykupujcie tam żadnych wycieczek.

  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#25 Gość_biedruszczak_*

Gość_biedruszczak_*
  • Gość

Napisano 17 październik 2008 - 18:37

A miałem nadzieję, że w końcu powstało jakieś biuro dla Nas :angry:
  • 0

#26 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2008 - 18:55

Agata miała nick POLITYK :D to tak w nawiązaniu do wcześniejszego twojego tekstu o uprawianiu polityki :lol:
  • 0

#27 PrzemekK

PrzemekK

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 13 październik 2008 - 05:58

Agata miała nick POLITYK :D to tak w nawiązaniu do wcześniejszego twojego tekstu o uprawianiu polityki :lol:

hmmm

Mnie nick Agaty nie interesuje. Jak będę czuł potrzebę znania jej nicku to po prostu zapytam u źródła.
Mnie interesuje przyczyna plucia na Agatę.
Rozumiem, że możecie mieć powód. Jednak ukrywanie tego rzekomego powodu stawia w niekorzystnym świetle osoby plujące, a nie osobę opluwaną.
Wychodzi tutaj takie małe IPONkowe piekiełko z którego wynika "nie jesteś nasz więc siedź słuchaj i uwielbiaj" ;)

Powiedzcie mi jak nowa osoba może sobie wyrobić pogląc na dany temat, (temat przez Was poruszony) jak nie chcecie uzasadnić swoich wypowiedzi?
  • 0
. . . niepełnosprawny - człowiek po tuningu . . .

#28 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 13 październik 2008 - 06:22

hmm... Jak czujesz potrzebę znania przyczyn naszego podejścia do jej osoby zapytaj u źródła czyli Polityka tym bardziej że masz z nią kontakt zamiast ciągnąć nas za język

Nie ma potrzeby by nowa osoba wyrabiała sobie pogląd na AgateK rozmawiamy o podejrzanym "Biuro podróży"
  • 0

#29 arius

arius

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2008 - 00:16

Jestem ciekawy czy uda mi się wyjechać z tym biurem. Dam Wam znać :) niedługo !
  • 0

#30 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 17 październik 2008 - 17:02

To biuro jest dziełem oszusta. Wczoraj miała wyjechać wycieczka do Portugalii. Na lotnisku okazało się, że NIE MA ŻADNEJ REZERWACJI na osoby, które miały jechać. Telefony nie odpowiadają, a ludzie potracili kasę.

Absolutnie i pod żadnym pozorem nie wykupujcie tam żadnych wycieczek.

  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#31 Gość_biedruszczak_*

Gość_biedruszczak_*
  • Gość

Napisano 17 październik 2008 - 18:37

A miałem nadzieję, że w końcu powstało jakieś biuro dla Nas :angry:
  • 0

#32 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 18 październik 2008 - 11:45

[quote name='Santa]Wczoraj miała wyjechać wycieczka do Portugalii. Na lotnisku okazało się' date=' że NIE MA ŻADNEJ REZERWACJI na osoby, które miały jechać.[/quote']
Santa, może choćby garść szczegółów? Ile osób zostało oszukanych? Czy złożono już powiadomienie o dokonaniu oszustwa do prokuratury?
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#33 kasiam

kasiam

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 18 październik 2008 - 13:37

http://www.tvn24.pl/...,0,1,wideo.html
UWAGA NA OSZUSTA

Dodano sob 18 paź 14:41:06 2008 :
UWAGA NA OSZUSTA-Piotr Kopyt, który jest bezwzględny tym razem posłużył sie wiarygodnością Agaty K. i stworzonej przez nią Fundacji TacySami

kasia (17-10-2008 21:02)
http://www.squashmas...ad&news_id=213.
http://www.mimowszys...?dzial=2&id=633
http://forum.niepeln...show.pl?tid=541

Proszę sprawdzic dane pod następującymi adresami:
http://www.dompodroz...UPA_2=Statyczne
Jest to rachunek bankowy prowadzony przez BRE Bank S.A. Wydział Bankowości Elektronicznej, czyli popoularny mBank lub Multibank.

http://www.wirtualny...wydarzenia/2013

Dodano sob 18 paź 14:43:47 2008 :
dlatego, że Piotr Kopyt to bezwzględny oszust
kasia (17-10-2008 21:02)
http://www.squashmas...ad&news_id=213.
http://www.mimowszys...?dzial=2&id=633
http://forum.niepeln...show.pl?tid=541

Proszę sprawdzic dane pod następującymi adresami:
http://www.dompodroz...UPA_2=Statyczne
Jest to rachunek bankowy prowadzony przez BRE Bank S.A. Wydział Bankowości Elektronicznej, czyli popoularny mBank lub Multibank.

http://www.wirtualny...wydarzenia/2013

http://www.tvn24.pl/...,0,1,wideo.html
  • 0

#34 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 18 październik 2008 - 13:54


Santa, może choćby garść szczegółów? Ile osób zostało oszukanych? Czy złożono już powiadomienie o dokonaniu oszustwa do prokuratury?

Ja wiem o tym z drugiej ręki. Po prostu moja bliska koleżanka miała wyjechać do Portugalii z owym biurem i już na lotnisku pojawił się ojciec osoby, o której było wcześniej i oznajmił, że właściciel biura to oszust, żadnych rezerwacji nie ma i wycieczki nie będzie. Wiem, ze wiele osób wpłaciło już pieniądze. :/

Podobno też było o sprawie w tvn24
  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#35 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 18 październik 2008 - 14:08

No cóż... Pozostaje tylko stwierdzić, że wszystko to, co wcześniej napisał o tym biurze Verselle było prawdą - masz dobrego nosa Jacku. Jeśli zaś chodzi o Agatę K. ta sprawa potwierdziła tylko moją ugruntowaną już od dawna opinię o niej.

Nie znam tego biura podróży ale Agate K. znam i zawsze będę ją polecać

PrzemkuK - wyszło na to, że to jednak my znamy ją lepiej :evil:

P.S. Nadal polecasz usługi tego biura? :lol:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#36 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 19 październik 2008 - 12:38

Dlaczego ja opluwacie skoro sama została oszukana.

Skąd taka pewność? Sama napisałaś że to super organizatorka. I mam uwierzyć że ta super organizatorka, która wiele razy organizowała różnorakie imprezy, nie zauważyła nic podejrzanego? Poza tym, Agata zaspamowała wystarczająco wiele stron dla niepełnosprawnych (na IPONie też próbowała ale spotkała się ze zdecydowaną reakcją) żeby już zawsze była kojarzona z tym oszukańczym biurem.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#37 kasiam

kasiam

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 18 październik 2008 - 14:30

Santa
dziękuję pięknie.
promiennie pozdrawiam
www.kasiamielczarek.com

Dodano sob 18 paź 15:36:37 2008 :
...bardzo trafiony pomysł lecz niestety ale tacy ludzie jak Piotr Kopyt żyją wśród Nas i nie przejmują się innymi i konsekwencjami swoich działań.
promiennie pozdrawiam
  • 0

#38 actross

actross

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 18 październik 2008 - 18:03

Pozostaje tylko jedna sprawa. Obejrzałem materiał z tvn 24 do którego podano link wyżej i widziałem tam Agatę K. tłumaczącą się że też została nabrana. Pochwaliła się że w przeszłości organizowała wiele wyjazdów dla ON. Czy zatem można uwierzyć że osoba która ma doświadczenie w organizowaniu tego typu wypraw mogła nie wiedzieć że to śmieszne "biuro podróży" to jeden wielki przekręt?
  • 0

#39 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 18 październik 2008 - 18:04

Dobre wieści odpisali na mojego meila !!! Oto cytuje jakie informacje otrzymałam od biura na wszystkie zastrzerzenia o jakich nadmienił Verselle w swoim poscie

Witam, nasz NIP:957-097-64-70rEGON 191218334 numer umowy z instytucją
państwową jaką jest PFRON zawartej za pośrednictwem PUP Gdańsk 02/08. Firma
działa jak najbardziej legalnie, mając poparcie instytucji państwowych a
konto na interii posiadamy oprócz adresu firmowego biuro@dompodrozy.pl na
który Pani piszę. Infolinia to telefon komórkowy bo biuro prowadzą osoby
niepełnosprawne, które czasami muszą być poza domem aby korzystać z
rehabilitacji, leczenia czy po prostu muszą załatwić sprawy urzędowe.
Członkiem polskiej izby turystyki nie zostaje się od tak trzeba mieć 2 lata
działalności i być poleconym przez 2 czlonków tej izby. My działamy od 1
sierpnia 2008 roku. Co do strony - cóż początki bywają trudne a nikt nie
jest doskonały-planujemy jej gruntowną przebudowe pod koniec roku. Z
poważaniem Agata Kopeć-Romik
specjalista ds sprzedaży i PR

Ciśnie się na usta: A nie mówiłem....
Gdybym był poszkodowany przez w/w "firmę", to wypowiedź pani "specjalisty ds sprzedaży i PR" uznałbym za współudział w tym oszustwie i zakończenie tego tematu odbyłoby się w sądzie... Dziwnym zbiegiem okoliczności ta pani ciągle pracuje dla podobnych firm, jak nie portali wysyłających niechciane reklamy, to oszustów itp.
Oj, tracimy na popularności... :images2:

  • 0

Jacek "Verselle"


#40 kasiam

kasiam

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 18 październik 2008 - 20:53

Witam ,
mam prośbę do powyższego przedmówcy i pozostałych użytkowników tego forum,mianowicie
NA PRZYSZŁOŚĆ KIEDY BĘDZIESZ MIAŁ PRZECZUCIA, ŻE JAKA/Ś FIRMA CZY FUNDACJA TO PRZEKRĘT PO PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ ZAWIADAMIAJĄC MEDIA bardzo Cię o to proszę w swoim imieniu i innych osob poszkodowanych wycieczki do Portugalii. Również mogłeś powiadomić Agatę Kopeć o swoich podejrzeniach mimo tego, że z Twoich wypowiedzi ewidentnie wynika iż nie przepadasz za nią. Jednakże wielu osobom pieniądze pozostaŁyby w portfelach. Chyba, że satysfakcję Ci sprawia ludzkie nieszczęście.
Na lotnisku we czwartkowy ranek była pewna Pani i twierdziła, że całe to biuro www.dompodrozy.pl to blef a wycieczka oszustwo.Twierdziła, że pracuje w gazecie, w której ukazało się ogłoszenie o wycieczce i że jest redaktorem śledczym. Uważam, że skoro ta Pani od siernia miała taką wiedzę- zresztą jak sama twierdził to bardziej dla mnie jest nie wpożądku niż A.Kopeć. A w chwili kidy pan Kopec-Tata Agaty- poinformował nas o całej sytuacji. Ta kobieta z triumfem na twarzy stwierdziła ,, a nie mówiłam'' po czym poszła sobie.
DLATEGO APELUJĘ do Was na przyszłość poinformujcie kogoś z mediów by zajęli się sprawą, która będzie wzbudzała w Was chociaż cień wątpliwości. Nie trzymajcie takich info w takim hermetycznym gronie.
Poza tym zajrzyjcie na stronę Fundacji Anny Dymnej jaką zrobili mu reklamę.
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych