Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

PODZIEL SIĘ WIEDZĄ O SAMOCHODACH DLA ON SPRAWNY DOJAZD!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

#41 inos

inos

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 13 wrzesień 2008 - 21:33

[quote name='anitat]Inos' date=' jakiego Hyundaia kupujesz i jaki utargowałeś rabat?[/quote']
Hyundai i30 clasic plus za 45500 w tym lakier matalizowany. Dopłata 300 zł zdalnie sterowany centralny zamek i alarm.

Jest jeszcze oferta Hyundai i30 w Lublinie zobacz na moto allegro - testowy za 42900 przebieg 3,5 tys.
  • 0

#42 zlociutka

zlociutka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 10:05


Hyundai i30 clasic plus za 45500 w tym lakier matalizowany. Dopłata 300 zł zdalnie sterowany centralny zamek i alarm.

Jest jeszcze oferta Hyundai i30 w Lublinie zobacz na moto allegro - testowy za 42900 przebieg 3,5 tys.

Gratuluję wyboru! Pozdrawiam :)
  • 0
;) :) :D

#43 anitat

anitat

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 11:01

A czy przypadkiem w regulaminie zakupu samochodu nowego nie ma warunku, że samochód nie może być rejestrowany ? A przecież testowe są rejestrowane....

Przepraszam, pomyliłam się:
: „fabrycznie nowy – tj. samochód osobowy, który przed zakupem w ramach programu nie był rejestrowany a także samochód do jazd próbnych/testowych, przeznaczony przez dealera do sprzedaży”
  • 0

#44 jurek18

jurek18

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 11:19

Witam
A jakie upusty daje Opel bo słyszałem, ze 8%.
Pozdrawiam

sucherro bardzo dobrze że załozyłeś taki temat na forum to jest bardzo przydatne dla ludzi niepełnosprawnych szukających samochodu
  • 0

#45 PabloWolf

PabloWolf

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 16:27

Do Inos

O co chodzi z tą ofertą w Słupsku i Toruniu ? Masz może jakieś info albo ceny (mniej więcej )?

Pozdrawiam

Dodano ndz 14 wrz 17:32:19 2008 :
Popatrzyłem na ofertę dilerów w tych mnmiastach i ceny są te same ..zresztą Honda Civic najtańsza to koszt 60 paru tysia podobnie z innymi markami w tym segmencie aut, wyjątkiem jest mitsubishi które kosztuje 55 tyś .


Pozdrawiam
  • 0

#46 Wind

Wind

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 20:08

Do Inos

O co chodzi z tą ofertą w Słupsku i Toruniu ? Masz może jakieś info albo ceny (mniej więcej )?

Pozdrawiam

Dodano ndz 14 wrz 17:32:19 2008 :
Popatrzyłem na ofertę dilerów w tych mnmiastach i ceny są te same ..zresztą Honda Civic najtańsza to koszt 60 paru tysia podobnie z innymi markami w tym segmencie aut, wyjątkiem jest mitsubishi które kosztuje 55 tyś .


Pozdrawiam

Na stronie www wyczytałem że najtańsza Honda Civic kosztuje 55900 zł , a nie jak podałeś 60 tys
  • 0

#47 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 14 wrzesień 2008 - 18:33

Witam!
Z Oplem jest tak w Warszawie mój kolega dostał do Corsy 11% a ja już w salonie w Oświęcimiu tylko dostałem 7% na ten sam samochód. Zaoferowali mi za to do modelu Astra II 12% ale ten model to już wychodzi z produkcji albo nawet wyszedł. Generalnie negocjować polecam nie "napalać się" bo to my klienci jesteśmy najważniejsi. I wszystko co uzgadniacie to na papieże radze mieć żeby później sprzedawca się nie wycofywał z ustaleń przy samym odbiorze auta.
Aha Opel ma jeszcze coś takiego jak zniżkę dla "dziennikarzy" ona wynosi coś około 20% w tamtym roku kolega dostał z PFRON pieniądze i jako że pracuje w tej branży to skorzystał.

Facet1
Szczerze też mam taką nadzieje... ;)
Pozdrawiam
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#48 Kris2

Kris2

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 18:34

W kategorii Wielki,Tani i Pojemny proponuję Dacię Logan MCV do której zmieszczą się nawet dwa wózki do aktywnej rehabilitacji. Cena wersji podstawowej 34.150PLN
Nie potrzeba kupować aut za 50.000PLN i ubezpieczeń za 2100PLN, bo samochód inw. ma służyć głównie do dojazdów do pracy.



http://www.autoefl.p...ype=0&idp=11833
  • 0

#49 inos

inos

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:19

Do Inos

Popatrzyłem na ofertę dilerów w tych mnmiastach i ceny są te same ..zresztą Honda Civic najtańsza to koszt 60 paru tysia podobnie z innymi markami w tym segmencie aut, wyjątkiem jest mitsubishi które kosztuje 55 tyś .


Pozdrawiam

Już nie sledze nowe ofert, ale zawsze warto sprawdzić na allegro i traktować to jako punkt wyjścia do zniżki ;)

http://www.otomoto.p...how&id=C4991873 Honda City

http://www.otomoto.p...how&id=C6261631 Honda Jazz Toruń

http://www.otomoto.p...how&id=C5721258 Honda Jazz Piła

http://www.otomoto.p...how&id=C5915133 Hyundai i30 clasic + Bielsko Biała

http://www.otomoto.p...how&id=C5283567 i 30 clasic Bielsko Biała

Tu link do wersji testowej i 30 http://www.allegro.p...spozycyjny.html

Podałem linki wg. własnego uznania, ale zawsze warto sprawdzić przed zakupem cene na allegro. Tak samo ogłaszają się salony tylko po znacznie niższych cenach wystawiają samochody.


  • 0

#50 sempre26

sempre26

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 09:33

A co do Dacii Logan MCV to całkiem fajne autko, sama rozważałam jego zakup, na forum dacii wypowiadają się użytkownicy i sobie chwalą, a drobne usterki mogą zdarzać się przecież w każdym samochodzie. Dacia ma podzespoły Renault


Anitat
Powiem ci że mój znajomy Wojtek kupił Dacii Logan tylko sedana dla żony jako 2 auto w rodzinie. To jakie on ma perypetie z tym autem to przechodzi ludzkie pojęcie przytoczę tylko 2 usterki mianowicie samoczynne wystrzelenie airbagu po stronie kierowcy (złamany nos i podbite oczy), odkształciła się deska pod wpływem ciepła auto na gwarancji jeszcze. Po za tym pali jak smok w mieście 10L a może i nawet więcej zależy od jazdy. Co tanie to drogie jak to mówią niema nic za darmo a autem mamy jeździć kilka ładnych lat...
To tylko moja opinia nie chce nikomu nic narzucać ani sugerować.
Pozdrawiam

Mój znajomy jeździ na wózku i w ubiegłym roku w ramach dofinansowania w programie "sprawny dojazd" kupił dacię logan. Jest bardzo zadowolony. Dużo miejsca, wózek wchodzi bez problemu, jak na Dacię i niewygórowaną cenę to ma nawet niezłe wykończenie. Jak na razie nic złego się z samochodem nie dzieje.
A jeżeli chodzi o wystrzelenie poduszki to moze to sieprzydażyć w każdym modelu i już nie raz firmy płaciły odszkodowania.
http://www.motogazet...i,a,109048.html

Znajom mieszka w mieście i jeździ głównie Dacią po mieście i nie pali mu 10l, to zależy od tego jaką ciężką nogę ma kierowca ;)

Ja ogólnie nie polecam Fiatów. Owszem design mają fajny, ale podobnie jak Lancia są bardzo awaryjne. Mamy w domu Punto 2001r i cały czas siedzi na warsztacie. Dodatkowo jak się kupi Fiata w dislu to trzeba sie liczyc z tym że części, filtry i zamienniki są droższe od wersji benzynowej. Zimą samochód nagrzewa się około 15 min, zresztą Fiaty jak i Francuzy w dislu też tak długo się nagrzewają.Można założyć jakąś osłonkę, ale i tak to długo trwa.

Ja jeszcze nie wybrałam samochodu, bo nie mam dofinansowania i nie chcę się może niepotrzebnie napalać na nową furkę.


  • 0

#51 PabloWolf

PabloWolf

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 23:06

Do wind

Mój błąd masz rację ;)

Do inos

Dzięki za linki :)

Pozdrawiam
  • 0

#52 jurek18

jurek18

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 08:36

Witam
Fajnie sucherro ze założyłeś tą stronę ale ktos zaczyna psuć .To są informacje barzdo potrzebne dla wielu osób wymiana doswiadzceń naprawde .Pomagajmy sobie a nie utrudniajmy i tak trudne życie , ja jestem na wózku po wypadku 26 lat nie narzekam na życie tylko staram sie sobie pomagać aby było łatwiej.
Piszcie na temat aut, promocji , które auta były najlepsze dla nas itd.
Pozdrawiam
  • 0

#53 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:32

Kupując auto wszyscy zwracajmy oczywiście na cene ale też na to, że auto ma nam słuzyc kilka-kilkanaście lat. Nie wiem czy taka Dacia logan wytrzyma nam 5-10 lat. My musimy patrzyć w przyszłośc, bo nie będzie nas znów stac na kupno nowego auta. Dlatego lepiej czasami pozyczyć od rodziny czy jakis mały kredyt i probowac wspólnymi siłami dołożyć.
Co do Fiata, owszem ma złe opinie. Jednak sama jeździłam prawie 7 lat Punto, przejechałam prawie 190 tys km i musialam trafić na fajny model... bo wiem, że do dziś jeździ.
Warto jednak pojeździć po dilerach. Mi w jednym proponowali sam upust albo ubezpieczenie. Pojechalam do innego i dostałam i upust dla ON i ubezpeiczenie. Warto szukać negocjowac i nawet po róznych miastach pojeździć. Jednak firma aut a każdy diler co innego może zaproponować
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#54 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 16 wrzesień 2008 - 21:41

[quote name='anitat]A co do Dacii Logan MCV' date=' to całkiem fajne autko, sama rozważałam jego zakup, na forum dacii wypowiadają się użytkownicy i sobie chwalą, a drobne usterki mogą zdarzać się przecież w każdym samochodzie. Dacia ma podzespoły Renault[/quote']
Anitat
Powiem ci że mój znajomy Wojtek kupił Dacii Logan tylko sedana dla żony jako 2 auto w rodzinie. To jakie on ma perypetie z tym autem to przechodzi ludzkie pojęcie przytoczę tylko 2 usterki mianowicie samoczynne wystrzelenie airbagu po stronie kierowcy (złamany nos i podbite oczy), odkształciła się deska pod wpływem ciepła auto na gwarancji jeszcze. Po za tym pali jak smok w mieście 10L a może i nawet więcej zależy od jazdy. Co tanie to drogie jak to mówią niema nic za darmo a autem mamy jeździć kilka ładnych lat...
To tylko moja opinia nie chce nikomu nic narzucać ani sugerować.
Pozdrawiam
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#55 anitat

anitat

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 15 wrzesień 2008 - 10:16

A co do Dacii Logan MCV, to całkiem fajne autko, sama rozważałam jego zakup, na forum dacii wypowiadają się użytkownicy i sobie chwalą, a drobne usterki mogą zdarzać się przecież w każdym samochodzie. Dacia ma podzespoły Renault
  • 0

#56 PabloWolf

PabloWolf

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 12:38

Witam

Ostanio mój kolega który startuje w rajdach dla "amatorów", a także inni ( wszyscy znajomi mają auta prucz mnie :( ) powiedzieli tak : chcesz aby samochód starczył na 5 lat lub dłużej, kup japońca lub niemca. Niemce są droższe od Japońców wiec zakupię japońca.Toyota, Honda, Mitsubischi.

Pozdrawiam
  • 0

#57 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 13:37

Ja kupuje Toyotę Yaris za ponad 50 tys i pracuję w Mikrotech i nie potrzebuję nim dojeżdżać do pracy :P ale samochód jest ful wypas w wyposażeniu Sol więc bardzo się cieszę, że go będę miała. :)

Dołączona grafika
  • 0

#58 lenka

lenka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 13:46

[quote name='Minutka]Ja kupuje Toyotę Yaris za ponad 50 tys i pracuję w Mikrotech i nie potrzebuję nim dojeżdżać do pracy :P ale samochód jest ful wypas więc bardzo się cieszę' date=' że go będę miała. :)[/quote']
witaj Minutka, mam pytanie czy w salonie toyoty udalo ci sie cos wynegocjowac gratis? bo takze mam zamiar kupic toyote:)
  • 0

#59 Wind

Wind

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 13:49

Ja kupuje Toyotę Yaris za ponad 50 tys i pracuję w Mikrotech i nie potrzebuję nim dojeżdżać do pracy :P ale samochód jest ful wypas więc bardzo się cieszę, że go będę miała. :)

Dobry wybór, gratuluję ;) z jakim silniczkiem ? jeśli można zapytać ;)
  • 0

#60 PabloWolf

PabloWolf

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 17 wrzesień 2008 - 14:02

Do minutka

To ja już na Twoim miejscu wybrał bym corolle w wersji podstawowej ;) Cena podobna a samochód większy :)

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych