Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kepra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 15 marzec 2010 - 12:31

[quote name='jarpe24]Napiszę coś o Kepprze. Lek po jakimś czasie może skuteczny jednak początki trudne tak było w moim przypadku.. Najpierw brałem Depakinę' date=' było to mało ponieważ ataki wciąż występowały. Różnie to było w nocy pod postacią zazwyczaj drgawek, jednak pamiętam że kiedyś na dysce też miałem bóle głowy już podchodzące pod utratę świadomości.. Wracając jednak do Keppry.. Zacząłem brać i w czasie kiedy powinien nastąpić pierwszy atak wtedy czyli mniej więcej co 2 tydzień miałem bardzo złe negatywne odczucia.. Depresja najgorsza jaką kiedykolwiek miałem.. 2 dni nawet nie potrafiłem wypowiedzieć zdania po prostu tak mocno ten lek zrył psychikę i bolała mnie cały czas głowa tak jakby zbliżał się atak.. Nawet myśli samobójcze mi przychodziły do głowy.. Po 3-4 dniach to ustąpiło i muszę powiedzieć że miało to miejsce tylko 1 raz aż tak silnie.. Potem po jakimś czasie chyba miesiąca znowu dostałem ataki i były co 2 tyg z rana. Zwiększyli mi Kepprę na noc na 750 i od tamtego czasu jest rewelacyjnie.. Już nie mam bólów głowy prawie wcale fizycznie i psychicznie czuję się że wracam do zdrowia.. kiedyś głupie pogranie w ping-ponga powodowało że z rana miałem atak przed przebudzeniem.. teraz siłownia biegi długodystansowe i nic.. Byłem agresywny po braniu Keepry no muszę się przyznać.. Opieprzyłem kolesia w Orange no i babkę z dziekanatu za byle pierdołę, od tamtego czasu dostałem słabe lekarstwa antydepresyjne.. Jednak teraz widzę że jestem radosny nie mam żadnych stresów jest wszystko ok poza tym że jestem zbyt senny albo za długo śpię.. Alkohol też piję i uważam to za pierdołę wyssaną z małego palca przez lekarzy :) a Kepprę szykuję się do powolnego odstawiania popytam lekarza o słabszą dawkę następnym razem.. jednak tą na spanie boję się trochę zmniejszać..wg mnie po prostu należy sprawdzać jak silny jest ból głowy po jakimś czasie od nie brania tabletek.. miałem tak że kiedy powinienem głowa mnie bolała.. to brałem.. ostatnio jeśli już mnie zaboli to bardzo słabo.. życzę dobrej lektury z tego co napisałem dla studentów medycyny.. Jedno co dodam jak ktoś ma słabą psychikę to nie polecam tego lekarstwa.. Na prawdę trzeba przejść katusze[/quote']
Witam.
To zależy od organizmu.
Jak przeczytałem twój pos to:
Przy naszej chorobie strasznie mocno nam nie można sie przymęczać
A co do alkoholu to po spożyciu nie można spożyć lekarstw wieczorowych. Bo to może się źle skończyć.
Ja nie narzekam na keppre.
Od kąd co zaczełem brać ten lek to jeszcze nie wystąpił umnie atak.
Jedynie mam aure nadejścia, ale przechodzi bokiem.
Ostatnio miałem 1 marca 2009r.
  • 0

#22 jarpe24

jarpe24

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 14:27

co do lekarstw godziny samemu sobie reguluj a nie muszę wziąć o 22.00 bzdura, bierz kiedy ci się wydaje, że powinieneś byleby 3 razy dziennie jakoś co 8h, wysiłek fizyczny stopniowo zwiększać i ok :)
  • 0

#23 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 16 marzec 2010 - 19:47

[quote name='jarpe24]co do lekarstw godziny samemu sobie reguluj a nie muszę wziąć o 22.00 bzdura' date=' bierz kiedy ci się wydaje, że powinieneś byleby 3 razy dziennie jakoś co 8h, wysiłek fizyczny stopniowo zwiększać i ok :)[/quote']
ja biore leki o różnych godzinach
Nie trzymam się żadnych reguł że leki mam wziąść o godz 10 a potem o godz. 22
Leki biore dwa razy dziennie: rano i wieczorem

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych