Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ludzie chorzy na padaczkę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 15 luty 2010 - 18:22

Ja zażywam Depakine Chrono 300 i 500,czyli razem po 800,biore rano i wieczorem,ale te leki pomagają tylko trochę bo ataki i tak występują z tym,że są słabsze.
Kiedyś jak nie zażywałam żadnych leków ataki miałam 1, na rok ,dwa lata,ale miałam drugi wypadek i uderzyłam się w głowe i to chyba spowodowało,że ataki występują częściej i są słabsze:)

Ja zawsze mam słabe ataki które miałem rok temu.
Ale od kąd co wszedła Keppra na nasz rynek to mi ataki ustąpiły

  • 0

#22 Natii

Natii

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 17 luty 2010 - 20:50

Musze powiedzieć o tym leku mojemu lekarzowi,narazie stwierdził tylko tyle,że Depakine dobrze się przyjął ,a więc przy nim zostaniemy,ale zobaczymy co z tego wyniknie:)
Pozdrawiam
  • 0

#23 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 18 luty 2010 - 18:14

Musze powiedzieć o tym leku mojemu lekarzowi,narazie stwierdził tylko tyle,że Depakine dobrze się przyjął ,a więc przy nim zostaniemy,ale zobaczymy co z tego wyniknie:)
Pozdrawiam

Depakina mi też pomaga ale jestem na ten lek niezadowolony z powodu:
- Trzęsienie rąk
- wypadanie włosów

  • 0

#24 Natii

Natii

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 21 luty 2010 - 18:33

No właśnie umnie też występuje drżenie rąk i niewielkie wypadanie włosów,
w tygodniu,a dokładniej w czwartek jade do lekaża to zapytam się o ten lek Keppra.
Zobaczymy co z tego wyniknie.
  • 0

#25 lusi82

lusi82

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 01 maj 2010 - 16:16

Witajcie mam na imię Łucja od 6 roku życia choruję na epilepsję.Na początku miałam padaczkę petil mal.Po 11 latach na ulicy dostałam napadu grand mal.Trafiłam do kliniki Neurologi na Botanicznej.Przez parę lat był spokój.Po 5 latach dostałam znowu napadów i wpadłam w depresje.Trafiłam wtedy do Doktora Tokarza który zauważył że miłam depresja.Ustawił mi odpowiednie leczenie i wyciągnął mnie z depresji.Od 6 lat nie mam napadówani stanów depresyjnych.3 lata temu zdałam maturę w ubiegłym roku turystyke a obecnie uczę się na kierunku prawo i administracja oraz administracj.To jest mój numer gg 11706918
  • 0

#26 dorota88

dorota88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 maj 2010 - 22:16

siemka mam na imię Dorota. W sierpniu skończę 22 lata. Studiuje ekonomię w
Zielonej Górze. 3 lata temu miałam z pozoru nie groźnie wyglądający wypadek. Potrącił mnie samochód. Miałam sturczenie łokcia, kolana no i głowy podobno bez utraty przytomności ale ja nic nie pamiętam więc na 100% nie jestem pewna. Wstrząśnięcia mózgu nie było. Od tego czasu bardzo często boli mnie głowa chociaż od jakiegoś roku już coraz mniej i rzadziej.
W październiku ubiegłego roku podczas zajęć na uczelni zemdlałam. Neurolog u którego jestem pod obserwacją od wypadku skierował mnie na badania dokładniejsze do szpital. Min. miałam robione EEG po nie przespanej nocy i video EEG ale wyszły niejednoznacznie. Miałam mieć powtórzone za trzy miesiące (ale już ambulatoryjnie). W między czasie oczekiwałam oczekiwałam jeszcze na wizytę u kardiologa.(okazało się że jest wszystko ok). Od tego zemdlenia często robi mi się słabo i kręci mi się w głowie.Jestem po tem zmęczona. Prawdopodobnie coś się czasem dzieję w nocy bo jak cię budzę to mam całe łóżko roztegowane (a mam prześcieradło z gumką i śpię sama) Po powtórzonym badaniu EEG wyszły zmiany napadowe przy hiperwentylacji. Lekarz zadecydował o włączeniu leków przepisał mi Totamat 25 (biorę od środy i mam dojść do dawki 100 mg)
  • 0

#27 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 03 maj 2010 - 18:54

Witam
Jedynie co teraz przeczytałem wasze posty to powiem że.
Nie tylko jeden rodzaj padaczki jest.
Jest ich kilkanaście rodzajów.
Pozdrawiam

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych