Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy myślicie że osoba z MPD ma szanse na zdrowego partnera?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Dominisia_*

Gość_Dominisia_*
  • Gość

Napisano 27 grudzień 2009 - 12:38

Życie bywa brutalne, ale nadzieję trzeba mieć zawsze :)
  • 0

#42 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 20:56

[quote name='Dominisia]Życie bywa brutalne' date=' ale nadzieję trzeba mieć zawsze :)[/quote']
Tak tu się zgodze że life is brutal ale cóż takie już jest i nikt tego nie zmieni
  • 0

#43 gosspel

gosspel

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 maj 2010 - 02:52

Hej ja od 3 lat jestem żoną chorego na MPD FACETA :) Ja jestem zdrowa dodam -choc moja matka uważa ze na glowę napewno jestem chora ;) ale to jedyna taka diagnoza . Mąż ma znaczny stopień ledwo ledwo chodzi o kulach a i bardzo często się wywraca z nimi ... Ale super jest z niego facet i nie zamieniła bym na żadnego innego nawet Pudziana :P Ps dla ciekawskich mamy też dziecko :) Pozdrawiam i wiecej wiary w siebie
  • 0

#44 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 maj 2010 - 20:26

Ja mam znaczny stop. niepełnospr. i poznałem tu w ub.r. sprawną kobietę i za 4-5 mies. emigruję do niej do Skandynawii. Ona jest sprawna i wie o moim kalectwie. Oboje jesteśmy po 30 tce...

Jest Polką? Jak ją poznałeś?
  • 0

#45 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 02 maj 2010 - 20:20

Ja mam znaczny stop. niepełnospr. i poznałem tu w ub.r. sprawną kobietę i za 4-5 mies. emigruję do niej do Skandynawii. Ona jest sprawna i wie o moim kalectwie. Oboje jesteśmy po 30 tce...
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#46 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 16 luty 2010 - 20:57

Mimo że nie mam mpd jestem o kulach- znaczne inwalidztwo... Do 35lat facet ma nikłe szanse na znalezienie II połowy, gdy jest ON, tak samo kobieta po45 r.ż. nie ma zbyt wielkich szans na znalezienie partnera będą np na wózku i odwrotnie!!!
Facet po 45 roku życia jest towarem deficytowym- poszukiwanym- nawet będąc ON, tak samo jak kobieta zdrowa czy niepełnosprawna do40-tki!!! Rodzina jest mym marzeniem, mam 34 lata, więc na sprawną rówieśnicę lub młodszą zerowe szanse, jeszcze przez 5-10 lat mam, mimo że jestem od 8 lat magistrem.
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#47 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 16 luty 2010 - 19:53

ja mam mpd. jestem teraz sama. wciąż szukam partnera ale winą za samotnośc obwiniam miejsce zamieszkania a nie chorobę. nie zarzekam się też czy ma to być osoba zdrowa czy niepełnosprawna. to ma być po prostu facet który mnie pokocha a ja jego. Bycie osobą niepełnosprawną , kobieta niepełnosprawną nie oznacza że nie mogę być atrakcyjna. robię wszystko by podobac się facetom i czuć się kobietą

Tue Feb 16 20:07:42 2010 :
wiem że gdybym mieszkała w mieście moje życie wyglądało by inaczej. a tu nie ma ludzi. jak są to żonaci albo moczymordy.
nie zamykajcie sie w domu jak możecie wyjść. ja czekam aż się zima skończy, w autobus i jazda stąd
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#48 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 16 luty 2010 - 21:52

Życie bywa brutalne, ale nadzieję trzeba mieć zawsze :)

Otóż to
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#49 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2010 - 22:04

Mimo że nie mam mpd jestem o kulach- znaczne inwalidztwo... Do 35lat facet ma nikłe szanse na znalezienie II połowy, gdy jest ON, tak samo kobieta po45 r.ż. nie ma zbyt wielkich szans na znalezienie partnera będą np na wózku i odwrotnie!!!
Facet po 45 roku życia jest towarem deficytowym- poszukiwanym- nawet będą ON, tak samo jak kobieta zdrowa czy niepłnosprawna do 40-tki

Chodzi ci o to, że po 40 zmieniają się priorytety i stosunek do życia, a co za tym idzie, ludzie zaczynają poszukiwać stabilizacji i wsparcia w miejsce wszystkich pragnień za którymi goni młodość?
  • 0

#50 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 16 luty 2010 - 22:22

Mimo że nie mam mpd jestem o kulach- znaczne inwalidztwo... Do 35lat facet ma nikłe szanse na znalezienie II połowy, gdy jest ON, tak samo kobieta po45 r.ż. nie ma zbyt wielkich szans na znalezienie partnera będą np na wózku i odwrotnie!!!
Facet po 45 roku życia jest towarem deficytowym- poszukiwanym- nawet będą ON, tak samo jak kobieta zdrowa czy niepłnosprawna do 40-tki

Chodzi ci o to, że po 40 zmieniają się priorytety i stosunek do życia, a co za tym idzie, ludzie zaczynają poszukiwać stabilizacji i wsparcia w miejsce wszystkich pragnień za którymi goni młodość?

Nie! !!! Na 100 dziewczynek rodzi się ok 150 chłopców i do 40-stki jest nas znacznie więcej niż kobiet... OK 40 stki jest równowaga plci, a po 50-tce mamy przewage pań. Jesteśmy słabszego zdrowia!!
Gruby MEN okolic Wrocławia
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#51 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 16 luty 2010 - 22:40

Nie! !!! Na 100 dziewczynek rodzi się ok 150 chłopców i do 40-stki jest nas znacznie więcej niż kobiet... OK 40 stki jest równowaga plci, a po 50-tce mamy przewage pań. Jesteśmy słabszego zdrowia!!
Gruby MEN okolic Wrocławia

Trzymajmy się faktów. Na 100 dziewczynek rodzi się 106 chłopców. Proporcja płci ustala się na 1:1 w wieku ok. 45 lat. Później jest więcej kobiet.
http://www.stat.gov....ficzny_2009.pdf

Nie popełnimy dużego błędu jeżeli przyjmiemy, że w przedziale wiekowym 20-30 lat jest mniej wiecej 104 mężczyzn na 100 kobiet - czyli niefajnie z męskiego punktu widzenia. Jednak uwzgledniając:
- homoseksualistów
- księży

Można założyć, że jest duuuużo wolnych kobiet.
  • 0

KNP


#52 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2010 - 22:43

Dziękuję serdecznie, Grubby. Bardzo mi pomogłeś, jeszcze tylko 29 lat i będę poszukiwanym towarem deficytowym. (Pewnie podobnie pożądany charakter będzie dla mnie miało wiele wówczas odmawiających już współpracy organów wewnętrznych). Pędzę zaznaczać datę w kalendarzu i nastawić budzik :lol: .

Tylko po co to wszystko? 50 widzi mi się raczej jako wiek, w którym siedząc w fotelu zawnięty w koc i popijając ziółka, będę przeglądał ofertę biuletynu zakładu pogrzebowego, niż ruszał na podbój dziewczęcych ( o przepraszam, w tym wypadku już kobiecych) serc.

Pewne rzeczy ( a nie chodzi mi tylko o miłość i tematy pokrewne, takich kwestii imię jest Legion) trzeba zrobić właśnie w młodości, a jeśli nie...To pozostaną stracone na zawsze ( przynajmniej w takiej a nie innej formie) Pół biedy jeśli potrafisz się z tym pogodzić, albo twoja filozofia życiowa zakłada taki obrót spraw. Wtedy nie cierpisz.

Jak widzisz pewne idee wyglądają dobrze tylko w ujęciu biologiczno - statystycznym :D .
  • 0

#53 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 17 luty 2010 - 08:29

Mój Mąż ma problemy ze słuchem i z kręgosłupem ale chodzi samodzielnie ma stopień lekki ........Myślę ze osoba ON jak najbardziej ma szanse na zdrowego partnera a jeśli nie całkiem zdrowego to ze stopniem lekkim Tylko musi wytrwale szukać mieć nadzieje wychodzić z domu a wtedy być może szczęście dopisze i znajdzie ta odpowiednią osobę w moim przypadku kluczową role odegrała chęć wiara i zdeterminowanie i naprawdę dopisało mi szczęście. Moim zdaniem też dość ważna jest umiejętność zadbania o siebie to bardzo pomaga wiem z własnego doświadczenia :) To przyciąga płeć przeciwna :)
Wiadomo okoliczność w których się poznajemy mogą być najróżniejsze ja opisałam tu akurat swoją sytuacje dla każdego inne rzeczy maja znaczenie jeśli chodzi o szukanie 2 połówki
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#54 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 18 luty 2010 - 03:12

jak nie ma szans na dziewczynę to idzie się do takiego Pana tudzież Pani i zostają przepisane magiczne tabletki które hamują popęd i jest spokój nie ma wtedy problemu :):)
  • 0

#55 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 18 luty 2010 - 11:09

jak nie ma szans na dziewczynę to idzie się do takiego Pana tudzież Pani i zostają przepisane magiczne tabletki które hamują popęd i jest spokój nie ma wtedy problemu :):)

:):):)
U mnie ksiądz w szkole rekomendował "szklankę wody". Po co się truć tabletkami.
  • 0

KNP


#56 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 18 luty 2010 - 11:22

jak nie ma szans na dziewczynę to idzie się do takiego Pana tudzież Pani i zostają przepisane magiczne tabletki które hamują popęd i jest spokój nie ma wtedy problemu :):)

:):):)
U mnie ksiądz w szkole rekomendował "szklankę wody". Po co się truć tabletkami.

szklanka wody tez może być ale na niektórych nie podziała :D
  • 0

#57 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 18 luty 2010 - 17:01

A mi się udało - poznałem odp. kobietę i za 8 mies. przeprowadzam s' do Szwecji.
A Wam panowie hormony buzują, ja nie mam z tym problemu od ponad 5 lat!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#58 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 18 luty 2010 - 17:57

A mi się udało - poznałem odp. kobietę i za 8 mies. przeprowadzam s' do Szwecji.
A Wam panowie hormony buzują, ja nie mam z tym problemu od ponad 5 lat!!!

Czy to miala byc proba dokopania kalekom ktorzy nie sa w zwiazkach ??
  • 0

#59 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 luty 2010 - 19:04

jak nie ma szans na dziewczynę to idzie się do takiego Pana tudzież Pani i zostają przepisane magiczne tabletki które hamują popęd i jest spokój nie ma wtedy problemu :):)

Podobnie można zrobić w przypadku słabo widzących. Wyłupić oczy i po problemie. A w zamian dać elegancką białą laskę i psa przewodnika :lol:
Albo:
Nie stać cię na komputer z dostępem do internetu? Żebyś nie cierpiał odetniemy ci wieczyście prąd :lol:
Albo:
Okradziono cię na ulicy? Receptą jest zakaz noszenia przy sobie portfela :lol:

W ogóle przypomniał mi się pewien dowcip w tych klimatach:

- Góralu będziecie sądzeni za bimbrownictwo-mówi milicjant.
- Dlaczego?- pyta góral
- Bo macie aparaturę.
- To i za gwałt mnie sądżcie -odpowiada góral.
- Dlaczego?- pyta milicjant.
- Bo taż mam aparaturę- odpowiada góral
  • 0

#60 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 18 luty 2010 - 19:28

seks nie jest artykułem pierwszej potrzeby :o
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych