Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Co byś zrobił/a gdyby...????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
213 odpowiedzi w tym temacie

#161 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 04 listopad 2012 - 21:53

Co byś zrobił gdyby cały dzień chodzili za tobą cyganie i grali serenady.
[/quote]
Byłoby fajnie, na pewno ten dzień byłby niezapomniany. Ale gdyby grali ciągle ten sam kawałek, albo gdybym miał płacić za całodobowy występ, musiałbym uciekać z obawy o stan nerwów lub płynność finansową :)

Co byś zrobił/a, gdybyś złamała nogę w górach podczas jazdy na rowerze po nieuczęszczanej ścieżce, nie mając komórki?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#162 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 04 listopad 2012 - 22:49

Wezwalabym Mac Gyvera na pomoc i z roweru powstałby helikopter i po problemie :)
Co byś zrobił gdybś cały dzień bekał? :)
  • 0

#163 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 04 listopad 2012 - 22:54

Co byś zrobił gdybś cały dzień bekał? :)
[/quote]
Na następny dzień puszczałbym cały czas bąki dla odmiany.

Co byś zrobiła, gdybyś przez cały dzień była nieszczęśliwa?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#164 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 04 listopad 2012 - 23:07

Przypomniałabym sobie o Joli Rutowicz i pomyślała że inni mają jeszcze gorzej.
Co byś zrobił gdybyś był smokiem.
  • 0

#165 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 05 listopad 2012 - 02:37

Co byś zrobił gdybyś był smokiem.
[/quote]
Zjadałbym tylko dziewice.

Co byś zrobiła, gdybyś mogła wybrać czas i miejsce, w którym żyjesz?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#166 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 05 listopad 2012 - 18:58

Cofnełabym się baaaaaaardzo daleko do zarania dziejów i tak nakopałabym panu Bogu że odechciałoby mu się tak g....nianego świata stwarzać.
Co byś zrobił gdybyś miał 50 cm palec wskazujący bez mozliwości skrócenia go?
  • 0

#167 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 06 listopad 2012 - 06:59

Co byś zrobił gdybyś miał 50 cm palec wskazujący bez mozliwości skrócenia go?
[/quote]
Gdyby ten palec był cienki jak pozostałe, używałbym go jak bicza. Gdyby był grubszy... hmm. Znalazłbym dla niego znacznie ciekawsze zastosowanie :)

Co byś zrobił/a, gdybyś wygrał/a na loterii możliwość randki z dowolnie wybranym facetem/kobietą?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#168 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2012 - 09:59

Umówiłabym się ze Shrekiem.
Co byś zrobił/a gdyby czas stanął w miejscu?
  • 0

#169 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 06 listopad 2012 - 18:38

Zjadałbym tylko dziewice.

Umarłbyś z głodu... :P


Co byś zrobił/a gdyby czas stanął w miejscu?

Cieszyłbym się z wiecznego weekendu :D

Co byś zrobił/a gdyby dano ci możliwość obejrzenia na własne oczy dowolnego wydarzenia z historii ludzkości?
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#170 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 06 listopad 2012 - 19:49

Co byś zrobił/a gdyby dano ci możliwość obejrzenia na własne oczy dowolnego wydarzenia z historii ludzkości?
[/quote]
Jako wydarzenie wybrałbym "obserwowanie dzieł ewolucji" i w ten sposób uzyskałbym nieśmiertelność nie wchodząc w konszachty z mocami piekielnymi. A w ramach tego megawydarzenia wybierałbym sobie co smakowitsze kąski.

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a dłonie które leczą?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#171 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 07 listopad 2012 - 12:24

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a dłonie które leczą?


Ubezpieczyłbym je w "Warcie" opatentował, i wykorzystywał

Co byś zrobił gdybyś potrafił latać? 

Co byś zrobił/a gdyby dano ci możliwość obejrzenia na własne oczy dowolnego wydarzenia z historii ludzkości?


Obejrzałbym z zainteresowaniem "rewolucje neolityczną" czyli stworzenie rolnictwa

Co byś zrobił z 50 milionami to tak do totka :P
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#172 laska

laska

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 18:49

Niestety nie mogę latać bo mam lęk wysokości.

Z 50-cioma milionami można......najpierw trzeba wygrać, a ja nie mm do tego szczęścia.


Co byś zrobił/a gdyby nie było słońca?
  • 0

#173 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 07 listopad 2012 - 19:03

Co byś zrobił/a gdyby nie było słońca?
[/quote]
Opalałbym się w nocy w blasku księżyca.

Co byś zrobił/a gdyby się okazało, że jesteś pracą magisterską kosmity?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#174 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 08 listopad 2012 - 18:06

Co byś zrobił/a gdyby się okazało, że jesteś pracą magisterską kosmity?

Hmmm na pewno bym się ucieszył i pomógł w jej pisaniu jak najlepiej bym mógł.Po obronie pracy mgr przez kosmitę zaproponował bym mu aby wziął mnie w ramach zadość uczynienia w podróż do swojej krainy. Tam poznawał bym ich kulturę i bawił się nieustannie próbując ich rodzimych używek:) Po powrocie starałbym się nadal podtrzymywać znajomości międzygalaktyczne.

Co byś zrobił/a Jesteś na koncercie bawisz się wyśmienicie. Na drugi dzień budzisz się zupełnie w innym miejscu niż się bawiłeś pod mostem w środku Warszawy.Jako że impreza trochę się wymknęła z pod kontroli a bawiłeś się świetnie nie pamiętasz wiele.Jesteś osobą kulawą poruszająca się na wózku inwalidzkim.Leżysz na karimacie z dala dobiegają tylko głosy obcokrajowców.Otwierasz oczy patrzysz a obok ciebie leży jakaś dziewczyna przypięta do twojego wózka.Pierwsza reakcja pytasz co tutaj robi.Na co ona odpowiada widziałam jaki byłeś dzień wcześniej najebany i z kim przyszedłeś,bałam się że wózek ukradną jak zaległeś dla tego się przytuliłam do Ciebie i przykułem między innymi do niego...
Co byś zrobił/a
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#175 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 09 listopad 2012 - 04:15

Co byś zrobił/a gdyby się okazało, że jesteś pracą magisterską kosmity?

Hmmm na pewno bym się ucieszył i pomógł w jej pisaniu jak najlepiej bym mógł.Po obronie pracy mgr przez kosmitę zaproponował bym mu aby wziął mnie w ramach zadość uczynienia w podróż do swojej krainy. Tam poznawał bym ich kulturę i bawił się nieustannie próbując ich rodzimych używek:) Po powrocie starałbym się nadal podtrzymywać znajomości międzygalaktyczne.

Gorzej, gdybyś trafił na nieuka, który by się nie obronił i ze złości postanowił wyrzucić swoją pracę magisterską do kosza :huh:

Co byś zrobił/a Jesteś na koncercie bawisz się wyśmienicie. Na drugi dzień budzisz się zupełnie w innym miejscu niż się bawiłeś pod mostem w środku Warszawy.Jako że impreza trochę się wymknęła z pod kontroli a bawiłeś się świetnie nie pamiętasz wiele.Jesteś osobą kulawą poruszająca się na wózku inwalidzkim.Leżysz na karimacie z dala dobiegają tylko głosy obcokrajowców.Otwierasz oczy patrzysz a obok ciebie leży jakaś dziewczyna przypięta do twojego wózka.Pierwsza reakcja pytasz co tutaj robi.Na co ona odpowiada widziałam jaki byłeś dzień wcześniej najebany i z kim przyszedłeś,bałam się że wózek ukradną jak zaległeś dla tego się przytuliłam do Ciebie i przykułem między innymi do niego...
Co byś zrobił/a

Olałbym obcokrajowców (jak chcą zaciukać to to zrobią), wózek (można kupić nowy) i zainteresowałbym się dziewczyną. Bo jeśli postanowiła ratować mój wózek to może z litości, ale jeśli się przytuliła, to może oznaczać początek czegoś pięknego, na co większość ludzi czeka :)

Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a wrażenie, że Twoje życie to gra w jakimś kiepskim serialu?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#176 chibiusa

chibiusa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 04:58

Ja mam wrażenie że to koszmar z którego chcę się obudzić.

Co byś zrobił gdybyś była w ciąży bliźniaczej i groziłaby ci śmierć dzieci. Można by było jedno uratować, ale musiałabyś się zgodzić na śmierć drugiego. Ratowałabyś jedno czy pozwoliła umrzeć obu?
  • 0

#177 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 26 listopad 2012 - 06:45

Ja mam wrażenie że to koszmar z którego chcę się obudzić.

Co byś zrobił gdybyś była w ciąży bliźniaczej i groziłaby ci śmierć dzieci. Można by było jedno uratować, ale musiałabyś się zgodzić na śmierć drugiego. Ratowałabyś jedno czy pozwoliła umrzeć obu?

Ratowałbym jedno, a o drugim nigdy bym nie zapomniał.

Co byś zrobił/zrobiła, gdybyś znalazła prawdziwego przyjaciela internetowego?
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#178 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 26 listopad 2012 - 12:40

Co byś zrobił/zrobiła, gdybyś znalazła prawdziwego przyjaciela internetowego?


Jak najszybciej tą przyjaźń przeniósł do świata realnego
Co byś zrobił/zrobiła, gdybyś wyjechał w daleką trasę. Jedziesz autostradą, a tu nagle jest objazd 100 km przez takie wioski. Po 40 km oriętujesz się, że brakuję ci paliwa, no jedziesz na rezerwie. Telefon się rozładował, nie widać stacji CPN. Stajesz w szczerym polu, co robisz?
  • 0

#179 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 26 listopad 2012 - 13:08

Co byś zrobił/zrobiła, gdybyś wyjechał w daleką trasę. Jedziesz autostradą, a tu nagle jest objazd 100 km przez takie wioski. Po 40 km oriętujesz się, że brakuję ci paliwa, no jedziesz na rezerwie. Telefon się rozładował, nie widać stacji CPN. Stajesz w szczerym polu, co robisz?


Pierwsze poleciałyby trzy wulgaryzmy i myśl, że tylko mi może się coś takiego przytrafić. Następnie wyciągnął bym ładowarkę z schowka do telefonu którą podpinam do gniazda od zapalniczki i jako że mam pełen pakiet Assiastance wykupiony dzwoniłbym na infolinie i poprosił o pomoc:P

Co byś zrobił/zrobiła, przygodny seks zakończył się przysłowiową wpadką...
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#180 idmmbox

idmmbox

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 13:34

Woził bym dużego flexa wyciął w ścianie kwadrat i obsadził w nim okno :D


mógł/mogła się teleportować :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych