Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy to kącik matrymonialny????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 wrzesień 2003 - 18:54

Powiem krótko szczerości i zangażowania w związku :)))))))))))))))
  • 0

#22 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 03 listopad 2003 - 22:06

Hmm... To, co opiszę poniżej nie będzie moim ideałem mężczyzny obowiązującym do dzisiaj. Jako "zdeklarowana feministka" nie powinnam nawet posiadać takiego ideału. Będzie to raczej opis laurki, jaką dostałam od koleżanki na 18 urodziny... A było to tak dawno temu, że zapomniałam o tym i dopiero podczas porządkowania starych listów odkryłam ją ponownie.
Laurka miała postać wycinanki... Tworzyły ją fryzura Roberta Redforda z "Pożegnania z Afryką", uśmiech Harrisona Forda, oczy Gregory Pecka, wąsiki Clarka Gable, elegancja (tu efektowny garnitur) Cary Granta. Ten wizerunek dopełniała cała masa odnośników w stylu: pogodna powaga Jamesa Stewarda, szlachetność Gary Coopera, inteligencja Henry Fondy, stateczność Spensera Tracy, pociąg do szaleństw Jeana Marais, umiejętności taneczne Gena Kelly, angielska flegmatyczność Laurence Oliviera, głos Krzysztofa Kolbergera i elegancki sposób starzenia się Seana Connery....
Muszę przyznać, że gorszej paskudy, jak ta na laurce, którą miałam w rękach, dawno nie widziałam... Koszmar. Ale zabawny, bo przypomniał mi stare dzieje...
Od tamtej pory znacznie dorosłam i już od dawna wiem, że w ludziach (także w mężczyznach) cenię sobie mądrość, dobroć, szczere spojrzenie i ujmujący uśmiech...
A ideały? Dalej mam ideał kobiecości... Audrey Hepburn... Niestety bardzo daleko mi do niego...

Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#23 Amelia28

Amelia28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 21 listopad 2003 - 20:58

A ja nigdy nie miałam obrazu idealnego mężczyzny. Nigdy nie zastanawiałam sie nad tym czy wole blondynów, czy brunetów, wysokich, szczupłych, czy krępych! :-D Zwracałam uwagę na mężczyznę dopiero gdy zrobił to coś :oops: :-D Nie umiem tego dokładnie opisac, ale to są małe drobiażdżki na które pewnie nikt oprócz mnie nie zwrócił uwagi :) Jednak te małe drobiazgi najmocniej łapią za serce. Bo ja mężczyzn nie oceniam po wyglądzie ale po działaniu, nie po tym co mówią ale po tym co czynią :oops: :)
________________________________
"kobieta to koktajl zalet i wad"
  • 0
[you] zamiast wgapiać się w mój avatar poczytaj mój tekst:P

#24 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 26 listopad 2003 - 22:03

Ja to mam jedno życzenie złota rybko aby mój chłop nigdy ale to nigdy nie zmuszał mnie do wspólnego kupowania gwoździ i śrubokrętów. Takie zakupy u panów trwają godzinami, a podobno to my uwielbiamy zakupy :lol:
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#25 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 grudzień 2003 - 08:02

:lol: :D Tę sprawę da się załatwić Babo :D :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#26 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 18 grudzień 2003 - 10:13

Nie musi byc ładna, nie może słuchac RM i być świadkiem jehowy (wszelkie inne religie dopuszczalne). Musi być bezpruderyjna , wydepilowana w wiadomych miejscach, biust byle nie obwisły- najwyżej 3, najlepiej mniejsze i ze stojącymi sutkami. Dobrze gdyby nazywała rzeczy po imieniu i nie zgrywała "inteligętnej" , otwarta i wesoła. Dobrze też gdyby nie przypalała wody na herbatę , a kotlety ubijała nie o godzinie 22 tylko wczesniej. Fajnie by było gdyby nie puszczała bąków podczas kapieli, a jej włosy na głowie nie przypominały zbori.
  • 0
kocham walenie

#27 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 19 grudzień 2003 - 01:46

Rocco,
no masz Ci los... :) Gdyby nie jeszcze jedna cecha , u kobiety, która w Twoim przypadku jest chyba niezbędna.., a o której tu nie wspomniałeś, mogłabym być Twoim ideałem. :D. Chyba , że Twoje "wyczyny" w innym dziale były wyczajną prowokacją , by rozkręcić temat. Może jesteś całkiem miłym facetem i wcale nie taki z Ciebie grubianin , na jakiego pozujesz?:) Tylko się nie żołądkuj znów, bo ja piszę z uśmiechem , a toporek mam zakopany. :-)
Paznokcie też przycięłam krótko, bo mi przeszkadzały w brzdękaniu na gitarce.. ;)

Pozdrawiam Cię


Ayla
  • 0

#28 Lukass

Lukass

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2004 - 15:02

Ja też mam takie marzenia: SANDRA BULLOCK. Nic dodać nic ująć. Piękna, subtelna, tajemnicza. Marzenia mają to do siebie że czasami się spełniają, oby tak było !!!!!
  • 0
.oOo. LUKASS .oOo.

#29 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 10 styczeń 2004 - 13:00

Mój ideał :oops: :oops: Zwykły facio 8) dobrze by było gdyby miał autko moze byc maluszek ;) Ale w sumie myślałąm nad ideałem i w sumie nie mam..... On poprostu musi być i mieć coś w sobie, coś co mnie do niego bedzie cholernie ciągło... ze zwględu na jego czyny i słowa wobec mnie :( Ale chce by mój przyszły facio był kochany i tak trzepnięty jak ja :D

Rrybko mam życzonko :lol: Spraw bym do końca tego roku zakochała się ale z wzajemnością :oops:

Pozdrawiam

kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#30 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 17 czerwiec 2004 - 10:15

Ja niemam żadnych wymogów jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ja chcę aby moja milość miala dobre serce i modrze w głowie:D
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#31 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 17 czerwiec 2004 - 10:16

...
  • 0

#32 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 17 czerwiec 2004 - 11:45

Każdy chłopak ma jakieś zalety. Trzeba mu je tylko nakazać.
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#33 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 17 czerwiec 2004 - 11:49

Ha ha ha "nakazać" :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#34 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 17 czerwiec 2004 - 12:10

to był tylko cytat Łukaszu... :cry:
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#35 chmurka

chmurka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2004 - 18:50

W tym "nakazywaniu" coś musi być, należy tylko nazwyać to docieraniem się z partnerem. Kiedy się z kimś jest, ma się na niego wpływ. Mniejszy, większy - to bez znaczenia. Można zatem wskazać i brzydko mówiąc :D wszepić w kogoś cechy, które się chce, żeby miał. Ja się docieram już ladny kawałek czasu z moim M... jedno jest tylko pewne -SYZYFOWA PRACA! :D
  • 0
sprawiajcie, by chmurka nie była gradowa

#36 tiny_in_the_bottle

tiny_in_the_bottle

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 18 czerwiec 2004 - 22:31

Właśnie Chmurko,dokładnie o to mi chodziło... :D
  • 0
"Nie popełnię tego samego błędu,co Ewa,która nie potrafiła zadowolić się tym,co miała..."

#37 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 28 czerwiec 2004 - 02:51

A mnie sie nie chce "docierać" :P Wole zmienić na lepszy model :P Po prostu mi sie nie chce ... i tyle :twisted:
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#38 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2004 - 02:40

A ja nie mam ideału, bo takiego nie ma. Nikt nie jest idealny A wymarzony? Marzenia czesto z hukiem rzobijają sie o rzeczywistość. Poza tym szukając niewiadomo czego, można nic nie znaleźć, można nawet się zgubić. A miłośc?:
Miłość ukrywa się w miejscach najdziwniejszych
Miłość ukrywa się w twarzach najzwyklejszych
Miłość przychodzi, gdy wcale jej nie czekasz
Miłość ukrywa się, gdy mrugniesz powieką
Miłość jest dla tych, którzy jej szukają
Miłość ukrywa się w tęczy, tak
Miłość ukrywa się w jądrze komórki, tak
Miłość jest odpowiedzią (J.Morrison)
  • 0

#39 Duśka

Duśka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 lipiec 2004 - 18:26

Tak cięzko być niekochaną i nie kochać. Bardzo cięzko.
  • 0
gg 6263570

#40 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 08 lipiec 2004 - 21:42

Tak ciężko kochać bez wzajemności.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych