Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy to kącik matrymonialny????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#241 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:23

Moja wystarczy na wszystkie.Jest anielsko niezawodna .Ma czarodziejską moc.Prawie jak Twoje okulaty.


  • 0

#242 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:26

To dobijemy targu

Połowa moich okularów, za połowę Twojej patelni
  • 0

#243 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:29

O nie.Moja patelnia robi takie czary,że musisz cos dołożyć. :)


  • 0

#244 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:32

Dobrze połowa moich okularów, sernik z brzoskwiniami i truskawki
  • 0

#245 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:36

Dobrze kombinujesz :D Zamień sernik na jabłecznik i myslę,że się dogadamy :)


  • 0

#246 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 20 luty 2013 - 17:29

Ciekawe transakcje :D

Chętnie i ja się potarguję ze Złotą Rybką... - Rybko, mówią, że jak w życiu ciągle ma się pod górkę, to w końcu dojdzie się na szczyt, ale ile można mieć pod górkę, spadać, podnosić się, otrzepywać, leczyć rany i znów wspinać się i wspinać... - może w końcu i mnie spełnisz życzenie... bo przestanę wierzyć, że potrafisz... ale wtedy przestanę się wspinać...


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#247 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2013 - 19:58

Kicia to ja oddam połowa moich okularów , połowa patelni Małego księcia . Zrobimy czary mary i spełnimy Twoje marzenia
  • 0

#248 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 20 luty 2013 - 20:21

Mam nadzieję, że pomoże trochę magii, bo zwyczajne starania nie pomagają... - To pomóżcie Złotej Rybce w czarach :)

Gdy już się uda, zacznę dzielić się swoim szczęściem :)  :heart:


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#249 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2013 - 21:04

To ja będę dżentelmen i dla takiej kotki pożycze patelnię po promocyjnej cenie :) Ale negocjacje to chyba raczej nie tu  ;)


  • 0

#250 Jajcon1986

Jajcon1986

    Mruk

  • Uzytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Skąd:Niedrzwica Duża

Napisano 17 czerwiec 2013 - 21:57

Moim zdaniem ideały są na każdym kroku. Dla każdego co innego jest ideałem.


  • 0

#251 mensajero

mensajero

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 08:35

Ja nie mam swojego typu. Na hiszpanskim mielismy opisac swojego wymarzonego partnera/partnerke i nikt mi nie wierzyl, ze mi to zwisa. Czy bedzie ruda, blondynka, szatynka, brunetka, zielono, niebiesko, szaro czy piwnooka, to wszystko bez znaczenia. Wyglad zewnetrzny to tylko cos co moze sprawic dobre pierwsze wrazenie i przyciagnac czlowieka do tej osoby, ale nie da sie na samej fizycznosci budowac zwiazku, najwazniejsze jest to co jest w glowie. Nie chcialbym takze, aby partnerka byla za gruba - ale w mojej ocenie to tez jest kwestia tego co w glowie, nie trzeba wiele by o siebie dbac.


  • 0

#252 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 25 lipiec 2013 - 08:36

A dla mnie idealny facet to taki, dla którego ja będę ideałem ;)

Ja nie mam ideału pod względem wyglądu, a pod względem wnętrza to z kolei nie ma takich ideałów ;)


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#253 Burgundd

Burgundd

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 sierpień 2013 - 14:07

Jeśli do tego wszystkiego powiem Wam, że uroda nigdy nie była moją mocną stroną, a nawet usłyszałam parę razy, że jestem brzydka... Teraz patrząc na swoje wymagania... ech... śmiechu warte... (hihi) (hihi) już straciłam chęci do dalszego rozkładania mojego ideału na czynniki pierwsze.

:D :D :D

Po raz trzeci próbuję tu napisać  odpowiedź dla Ciebie - teraz będę się streszczał - ponieważ znów mnie wywali: - więc  - mam nadwagę, jestem oczytany, 191 cm wzrostu, wykształcony, oczy zielone, wyje..bane poczucie humoru - nie wiem jak to wyjdzie ale na 2003 rok ok?


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 14 lipiec 2016 - 14:20
zmniejszony cytat.

  • 1

#254 witek54

witek54

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 sierpień 2013 - 13:24

Witam...nie wiem czy w tym temacie...ale szukam bratniej duszy...skoliotyczki..hmm...45+...pozdrowiam wszystkich.. :)


  • 0

#255 wawri

wawri

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Skąd:Bielsko

Napisano 15 kwiecień 2014 - 07:30

Pozdrawiam. Każdy ma jakieś marzenia. :heart:   Powiem coś, koleżanka wybierała sobie facetów. Była ona śliczna. Mogła mieć każdego. Na weselu zerkam na faceta, mały, nie ładny.... Ona mi powiedziała, bo już latka też miała. :sleepy: Z blaku laku- lepszy kit. Pa kochani....


  • -4

#256 Gierek

Gierek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 18:30

Co do mojej wymarzonej księżniczki, to myślę, że nie mam jakiś wygórowanych wymagań. Bardzo chcę, żeby księżniczka, którą chciałbym mieć, chcę, żeby miała bardzo podobny (bądź taki sam) charakter do mojego. Chciałbym też, żeby moja księżniczka często ubierała się jak kobieta - czyli w sukienkach/spódnicach i wgl. :) Co do innych wymagań, to żeby nie była od niczego uzależniona, żeby kochała całym serduszkiem, itd. :)

Wiem o tym, że się ideały potrafią zmieniać, i że można pokochać osobę, która "nie jest w naszym typie" :)

Pozdrawiam :)


  • 0

#257 Jajcon1986

Jajcon1986

    Mruk

  • Uzytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Skąd:Niedrzwica Duża

Napisano 14 lipiec 2016 - 13:00

Witam Wszystkich :)

Trudno tak pisać o tym jaka ma być, skoro człowiek jest świadom jak wiele ma wad. I nie piszę tu tylko o wyglądzie zewnętrznym, lecz i o charakterze, a konkretnie o jego defektach. Moim zdaniem miłość, to sztuka ustępowania sobie...


Użytkownik kuba edytował ten post 14 lipiec 2016 - 13:13
Poprawa stylu wypowiedzi i interpunkcji

  • 0

#258 arczios

arczios

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:13

Partner idealny kocha nas nieidealnych.


  • 0

#259 11Aniolek11

11Aniolek11

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 03 luty 2017 - 23:12

Jak wiadomo ideały nie istnieją więc mi wystarczy że by po prosu była nic wielkiego była na dobre i złe.


  • 0

#260 Gość_koczis_*

Gość_koczis_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:58

Ideały istnieją ale niestety nie są wieczne.

Moim ideałem była moja żona, niestety okazało się, że ja już nie jestem jej ideałem.

Popełniłem błędy finansowe, jej również nie wyszło w interesach, wpadła w dołek, do tego moja niepełnosprawność, która z wiekiem nie dodaje sił a wręcz przeciwnie i zostałem wyproszony z jej życia. Teraz jestem sam od kilku lat i zapewne już tak zostanie. Zanim spłacę wszystkie długi będę miał jakieś 55 lat. Bardzo bym chciał poznać kogoś kto zaakceptuje mnie z moimi wadami i z niczym bo wszystko co zarabiam idzie na spłaty. Jedyne co mam to moje serce, które ma w sobie ogromne pokłady miłości, której nie ma komu przekazać. Wyszło prawie ogłoszenie, przepraszam ale po prostu marzę o szansie by móc dać siebie i nie być samemu, dając i otrzymując uczucie, będąc czyimś ideałem oraz by ktoś został moim.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych