Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

wnioski PEGAZ 2003/ Komputer dla Homera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1465 odpowiedzi w tym temacie

#21 chmurek

chmurek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 07 październik 2010 - 07:15

kurde! nie wiem na co i po co te kłótnie. Nikt nie otrzyma i tak żadnego dofinansowania więc skończcie z tymi nadziejami bo od marzeń się wam w głowach poprzewraca. Inna sprawa taka, że Rząd 'PO' powinien zlikwidować hochsztaplerski proceder PFRON - u, lecz chyba nie dojdzie do tego gdyż rządząca w sejmie partia ma tam swoich ludzi, którzy tak jak inni posłowie także muszą mieć skąd kroić kasę.
Podrapcie się lepiej po głowach i poszukajcie sobie jakiejś roboty bo naiwnością rozśmieszacie Tuska i resztę sejmowego złodziejstwa.
  • 0

#22 Gupik

Gupik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 06 październik 2010 - 16:06

aha, ok, ale skoro jest dołączona to myślałem że to tez trzeba będzie wypełniać, zresztą mogliby tam napisać ze to wypełnia PFRON, no i jeszcze jedno, czy ogóle będą przyjmowana te wnioski czy PFRON na nic innego już nie ma pieniędzy oprósz dopłat do zatrudniania niepełnosprawnych i wynagrodzeń swoich urzędników i utrzymanie swoich oddziałów ??
  • 0

#23 mandacik11

mandacik11

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 05 październik 2010 - 18:43

O ile mi wiadomo to pegaz nie zajmuję sie komputerami tylko Homer
  • 0

#24 michciq

michciq

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 06 październik 2010 - 13:40

O ile mi wiadomo to pegaz nie zajmuję sie komputerami tylko Homer

Źle Ci wiadomo, nie wypisuj niesprawdzonych głupot.

@Gupik: nie wiem czy dowiedziałeś się już, ale oceny merytorycznej nie wypełniasz tylko PFRON. Dziwne, żebyś miał sobie sam sprawdzać czy masz dobrze wypełniony wniosek i czy jest on zasadny - litości:)
  • 0
"Za każdym działaniem kryją się pozytywne intencje"
"Znasz się na tyle na ile jesteś sprawdzony"

#25 Gupik

Gupik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 05 październik 2010 - 15:56

dziś byłem w PFRON,e w Białymstoku i dowiedziałem się żeby wniosków na Pegaz2010 [ komputery ] nie składać w tym roku bo nie będą one realizowane.
  • 0

#26 tutusia

tutusia

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2010 - 03:31

jest jakiś termin składania wniosków o homera, a jeśli tak to moze ktos podać jaki?

dziękuję
  • 0

#27 meggy32

meggy32

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 październik 2009 - 15:47

Wiecie ile czeka się na przelew??
Ja nadal czekam oddział śląski ..już ponad tydzień.Niby mają dwa tygodnie , nie chce dzwonić do PFRONU bo uznają że jakaś natrętna jestem :)

Jak wysyłacie FV zakupu to odrazu z KP ( dowodem wpłaty wkładu własnego ).Wtedy mają potwierdzenie , ze wpłaciliście te swoje minimu

wyslalas fakture tydzien temu czy tydzien jest juz faktura w pfronie?

ja juz dwa tyg czekam...:(
tzn..nie ze mam pretensje...bo JESTEM NIEZWYKLE SZCZESLIWA ze taki program w ogole istnieje..no ale nie moge sie juz doczekac laptopa...

Ja również jestem szczęśliwa że taki program istnieje. Faktury zanosiłam 25 września i umowa została wtedy podpisana. Pieniążki przelane zostały w poniedziałek w środę dzwonił pan ze sklepu że mam odebrać sprzęt podstawowy ( HOMER). Natomiast firma, w której zamawiałam sprzęt specjalistyczny nadal milczy -pewnie mają wielu takich klientów jak ja. Ale i tak jestem prze-szczęśliwa że dostałam dofinansowanie.
  • 0

#28 figlarka60

figlarka60

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 16 październik 2009 - 21:43

Witam!! Ja również otrzymałam tyle samo co Ty, a więc tak:
1. Dostałeś 3400zł do tej sumy musisz dodać 10%, czyli minimum 340zł, może być więcej, ale nie mniej, bo obetną Ci sumę którą otrzymałeś.
2. Faktura musi mieć pełną kwotę za komputer
2. Dokument ze sklepu wystarczy, ale na dokumencie musi być wytyczone co kupiłeś i za ile, opieczętowane i podpisane.
  • 0

#29 Przemek1112

Przemek1112

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2009 - 20:36

Witam ponownie,

Mam jeszcze kilka wątpliwości co do realizacji zamówienia.
1. Jeśli kwotę dofinansowania mam 3400 i chciałbym dopłacić do tego np 600 zł to to 600 zł jest traktowane jako 10% obowiązkowego wkładu plus mój wkład dobrowolny ?
2. Czy na specyfikacji i na fakturze musi być ta sama kwota podana ? czy ma być ona pomniejszona tylko na fakturze o ten wkład własny który dokonałem ?
3. Na specyfikacji wystarczy stempel sklepu i podpis sprzedawcy jeśli jest to dokument który sklep stworzył a nie ten załącznik nr3 od pfronu ?

Pytam się dla pewności bo nie chciałbym 3 razy jeździć do sklepu po poprawki ponieważ nie znajduję się on tak blisko..

Proszę o szybką odpowiedź bo będę przymierzał się do zakupu komputera.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • 0

#30 Gupik

Gupik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 30 wrzesień 2010 - 15:50

To czyli mam rozumieć, że w tym roku nie ma szans nawet na złożenie wniosku do Homera?

złożyć wniosek to możesz [ chyba do kona tego roku , tak planowali ] a realizacja tych wniosków ma być w 2011 roku , i ile nic nowego nie strzeliło im do jebanego mózgu.
  • 0

#31 mandacik11

mandacik11

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 12:46

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, iż aktualnie nie planuje się realizacji w 2010 roku programu „Pegaz 2010” w obszarach:

obszar A – pomoc w zakupie i montażu oprzyrządowania do samochodu,
obszar B – pomoc w zakupie podstawowego wraz z oprogramowaniem i/lub specjalistycznego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem,
obszar E – pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B.
To czyli mam rozumieć, że w tym roku nie ma szans nawet na złożenie wniosku do Homera?
  • 0

#32 Gupik

Gupik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 30 wrzesień 2010 - 08:07

[quote name='donka6]Dzięki za odpowiedź. To pewnie trzeba zaświadczenie z UP dołączyć' date=' co?[/quote']
tak, dołączyć trzeba zaświadczenie z UP ze się jest zarejestrowanym jako bezrobotnym lub poszukującym pracy.

ps. czy ktoś udzieli mi odpowiedzi w sprawie tego pytanie które zadałem wcześniej ??
  • 0

#33 donka6

donka6

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 20:02

Dzięki za odpowiedź. To pewnie trzeba zaświadczenie z UP dołączyć, co?
  • 0

#34 Gupik

Gupik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 29 wrzesień 2010 - 18:39

[quote name='donka6]Napiszcie proszę odpowiedź. Staram się o laptopa' date=' ale nie pracuję i nie uczę się. Jestem jednak osobą poszukującą pracy i zarejestrowaną od roku w urzędzie pracy. Czy złożyć wniosek?[/quote']
tak, możesz złożyć bez problemu, tym bardziej Jesteś jednak osobą poszukującą pracy i zarejestrowaną od roku w urzędzie pracy.
  • 0

#35 donka6

donka6

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 17:48

Napiszcie proszę odpowiedź. Staram się o laptopa, ale nie pracuję i nie uczę się. Jestem jednak osobą poszukującą pracy i zarejestrowaną od roku w urzędzie pracy. Czy złożyć wniosek?
  • 0

#36 darek88

darek88

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 17:52

Cześć. Mam pytanie dotyczące programu. jestem osobą pełnoletnią, z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności i chciałbym ubiegać się o dofinansowanie w zakupie komputera wraz z oprogramowaniem. Czy mogę brać udział w tym programie (moduł 1, obszar B) ? zaznaczam, że nie mam żadnych niedowładów w kończynach. Dzięki za jakiekolwiek informacje.
  • 0

#37 Gupik

Gupik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 29 wrzesień 2010 - 15:39

w tym nowym wniosku jest rubryka do wypełnienia Ocena Merytoryczna Wniosku, kompletnie nie rozumiem co mam tam wpisać, w poprzednich wnioskach było tylko jak i do czego będzie wykorzystywany sprzęt.
  • 0

#38 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 23 styczeń 2009 - 13:22

a ja właśnie dzisiaj zlożyłam wniosek:),panienka z okienka powiedziala,ze rozpatrują.Ooooooooo!
  • 0

#39 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 23 styczeń 2009 - 15:17

Dlatego radzę, nie sugerować się tym co pisze Gupik :D
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#40 fioleczka2

fioleczka2

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 12:09

nie wiecie moze co jest z tymi wnioskami... nie ma i nie ma... :/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych