Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

protezy z Chorzowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 styczeń 2008 - 15:59

Informacja na temat małej firmy z Chorzowa , która wyrosła na na kurencję firm monopolistów w produkcji protez
http://chorzow.nasze...nia/809207.html
  • 0

#2 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 21:15

Czytalam to juz kiedys :/
Jesli ta firma "wyrosła na monopolistów produkcji protez" to dlaczego jest o niej tak cicho ? Dlaczego np. w szpitalach o niej nie mówią ? jesli np.jest osoba starsza i jej nie stac ?!
Pozwole sobie przytoczyc fragment: My opracowaliśmy protezę, która jest bardzo tania i naszym zdaniem nie odbiega zbytnio od tego, co oferują zachodni producenci - mówi ortopeda Marek Dudziak z Chorzowa.
- Ja osobiscie sie z tym nie zgodze :( jak oni moga pisac cos takiego ,ze ich protezy ktore robia za 3 tys.zł nie odbiegaja od tych zachodnich protez ?! Tzn. ze ich proteze mozna porwnywac do kolan np. z EBS lub elektronicznych ??

Z tym co wyzej napisalam to sie nie zgodze.

Ale pod drugim wzgledem to dobrze ze powstala taka firma bo nie kazdego stac na zachodnie, drogie protezy :)
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2008 - 11:22

przeczytaj najpierw dokładnie tekst zawarty w linku
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2008 - 17:02

Dla mnie też to podejżanie niska cena, Pomijam EBS ale nawet 3r60 jest na tyle zaawansowane że trudno mi uwierzyć że koszt protezy wyposażonej w podobnej klasy moduł wyniesie mniej niż 10 000zł
  • 0

#5 mlutek

mlutek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 18:01

Hej:)
dla mnie tez to dosć dziwna oferta, tez bylbym blizej ciekawy z czego z jakich komponentow wykonują Oni protezy. Pozatym chyba nie moze byc skomplikowana sama proteza. jesli faktycznie wykorzystuje sie tak jak w tymczasowych protezach elementow typowo polskich to chyba szkoda gadac i nie ma o czym marzyc.
Pozdrawiam
  • 0

#6 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 20:48

Tymku EBS jest w własnie w kolanie 3R60 :)
Jak oni pisza, że robia protezy czy stopy protezowe z włókna weglowego to przeciez dobra stopa z włókna węglowego wiadomo ile kosztuje ... Podejrzana sprawa :/
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2008 - 20:53

Acha, myślałem że masz coś innego na myśli :)
  • 0

#8 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 25 styczeń 2008 - 20:07

Mozliwe ze specjalnie tak mowia ,aby miec wiecej klientow. Tylko ze jest to robienie ludzi w bambuko <---grzecznie mówiąc :/ na czyjejs krzywdzie :evil:
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2008 - 08:54

Ja myślę że robią wmiarmę lekkie i estetyczne protezy, ale wyposażone w jednoosiowe kolano. Myślę że ich sprzęt może być optymalny dla osób mało aktywnych.
  • 0

#10 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 26 styczeń 2008 - 15:55

Tak masz racje tez tak mysle :)
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#11 labstudio

labstudio

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 18:38

te protezy nie nadaja sie do niczego
  • 0

#12 Szymon_1976

Szymon_1976

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 14:49

Witam jestem tu nowy.Miałem przyjemność mieć styczność z tą firmą.Po prostu te ich protezy nie nadają się do niczego,można tylko jeszcze pogorszyć swój stan zdrowia.Pozdrawiam


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych