Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sex afera na iponie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 13:55

Proponuję sobie przypomnieć dział w którym został umieszczony ten wątek :)

Puntodovista to uważasz, że wyśmiewanie się z człowieka o innej orientacji seksulane (może również dodatkowo i niepełnosprawnego) jest naprawdę aż tak smieszne? Jeżeli tak to naprawdę gatuluje. I jeszcze podanie tutaj jego nicka mnie po prostu przeraża. To nic innego jak poniżanie innego człowieka i to na forum publicznym. Cios poniżej pasa.
  • 0

#22 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2007 - 14:04

mnie też przeraziło ,że został podany nick owego osobnika... .. Druga sprawa ,że Maskotka to bardzo fajny facet :D
  • 0

#23 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 19 lipiec 2007 - 15:47

A,skąd pewnośc ze ta osoba [krzysiek27] nie jest osoba chorą psychicznie lub uposledzoną umysłowo??
moim zdaniem to jest troche takie nabijanie sie .
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#24 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 16:29

Minutko :images1:

Raz: jakbym chciała poniżyć kolegę, to bym przytoczyła Jego wypowiedzi adresowane w moim kierunku...ale tego nie zrobię bo nie mam takiej potrzeby :cool:

Dwa: nie wyśmiewam się z homoseksualisty- Jego orientacja mnie nie obchodzi. Czy jest hetero, homo czy bi mogłby po prostu uszanować wolę drugiej osoby. Tym bardziej, że potrafi być mocno wulgarny i mocno się narzucać. :angry:

A w ogóle to nie wiem czemu zakładacie, że jest On chory psychicznie. Homoseksualizm, czy biseksualizm to nie jest choroba.


Tyle na ten temat :cool:
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...


#25 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 18:34

Puntodovista, chyba ci się coś trochę pomyliło. Kazałaś zwrócić uwagę na wątek gdzie on jest napisany, czyli "na wesoło". Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na ten temat, że to nie jest wcale śmieszne (jak ci się wydaje).
  • 0

#26 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 19:35

Male sprostowanie bo grupka najwidoczniej przewrażliwionych osób wzięła to za bardzo serio:
1. Zajoc58 ja sie na nikogo nie obrazilem, gdyby tak bylo zglosil bym to gdzie indziej. Potraktowałem tą sytuacje z przymrużeniem oka.
2. Minutko nigdzie danego osobnika nie poniżyłem ani się z niego nie nabijałem. To raczej on poniżył mnie składając mi niemoralną propozycję.
3. Tomaszku masz rację, nie wiem czy ta osoba jest niepełnosprawna umysłowo i dla tgo od dziś każdy kto będzie chciał ze mną porozmawiać proszony jest o wysłanie mi zeskanowanego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na adres: maskotus@gmail.com
4. Nie wiem po co Wam odpisuję na na te zarzuty. Nie znacie mnie i nie wiecie jakie mam poczucie humoru. Na szczęście większość ludzi skumała żart.

Nie pozdrawiam
  • 0

#27 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 19:39

Nie kazałam tylko prosiłam bo za mocno bierzecie wszystko do serca...
A jak po polsku niektórzy nie rozumieją to może w ten sposób coś do niektórych dotrze. Proste :)
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...


#28 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 20:12

WOW jakie poruszenie....
Cóż makot sytuacja dwu znaczna wiec sie nie wypowiadam ... ale trzeba na niektóre sparwy brać dwa dna... maskot popieram Cię.. nikogo nie szkalowałeś...

co do ON i spraw homo czy hetero nie wypowiem sie tutaj...

tak wiec Prosze wszytskich o uśmiech i o nie kłócenie się ;)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#29 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 20 lipiec 2007 - 18:29

A ja uważam, że wszystko co można było na ten temat powiedzieć, zostało już powiedziane. Teraz zaczyna się etap wypominania innym tego co powiedzieli/napisali na ten temat. W związku z tym, kończę tą bezsensowną wymianę zdań zamykając wątek.

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych