Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Samochód [z PFRON - sprawny dojazd]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3218 odpowiedzi w tym temacie

#3201 robson100

robson100

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 07:18

Jeszcze raz dzięki za info na gg i poparcie mojej inicjatywy i szczere chęci do wsparcia w tym za zyczenia sukcesu. Oosbiście jestem zobligowany z racji wsparcia podzielić się informacjami jak sie cos dowiem. Program jest zamkniety ale uważam że nie rozliczony, ciekawe czy powstał jakiś raport dlaczego program nie przyniósł praktycznie żadnych rezultatów. Wpakowano ok 30 mln zł i co nie udało sie i pracujemy dalej z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku haaa.
  • 0

#3202 robson100

robson100

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 15 październik 2009 - 10:16

jakiś czas temu rozmawiałem na gg z osobą ( kobietą ) która chciała mi udostępnic swoją korespondencje która uzyskała jak interweniowała po odrzuceniu przez pfron w sprawnym dojeżdzie np u J. Pitery, ale kontakt się urwał i chyba straciłem nr gg czy jest możliwośc żeby ta osoba ponownie się do mnie odezwała byłbym bardzo zobowiązany!!!!!
  • 0

#3203 robson100

robson100

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 18 październik 2009 - 11:00

Dziwna historia z tym samochodem. A czemu nie chcą Ci uznać gwarancji może samochód nie był serwisowany? Prawdopodobna przyczyna zapalenia w trakcie rozruchu było to że nie było masy. Rozrusznik pobiera dużo prądu i jeżeli poluzowal się styk który " masuje" rozrusznik to wydzila się tam bardzo duża temperatura i jeżeli styk jest gdzieś pod wyciszeniem itp to się od niego potrafi zapalić. Tylko że wcześniej musiał być dym w trakcie rozruchu.
  • 0

#3204 widawa

widawa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 grudzień 2009 - 09:39

witam
czy ktos juz wysylal ANKIETE do PFRON dolaczona do umowy o dofinansowanie auta
  • 0

#3205 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 11 grudzień 2009 - 11:17

Dzięki za przypomnienie, bo jeszcze nie wypełniłam tej ankiety, ale jeszcze mam stare ubezpieczenie więc jak tylko przyjdzie czas wymiany to zaraz wyśle od razu te dwie sprawy w jednej wysyłce. :)
  • 0

#3206 Agnieszka1985

Agnieszka1985

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 10:12

Kochani
Mam do Was pytanko: czy w roku 2010 będzie uruchomiony program " Sprawny dojazd"? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :-)
  • 0

#3207 prywatny20

prywatny20

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 12 grudzień 2009 - 10:35

czesc a gdzie znajde tą ankiete??
  • 0

#3208 widawa

widawa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 09:31

ankieta byla dolaczona do umowy o dofinansowanie ktora podpisywales
  • 0

#3209 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 10:51

czesc a gdzie znajde tą ankiete??

Podaj gg, maila albo skype to podeślę ci plik z ankietą.
  • 0

#3210 vulcan

vulcan

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 22:24

Witam!
Ankieta ewaluacyjna do pobrania tu:
http://www.niepelnos...ewaluacyjna.doc
Pozdrawiam!
  • 0

#3211 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 13:39

i gdzie tą ankietę należy wysłać?
  • 0

#3212 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 19 styczeń 2010 - 13:48

i gdzie tą ankietę należy wysłać?

Effa - ankieta dotyczy osób które w ubiegłym roku otrzymały dofinansowanie do samochodu z PFRON więc ankietę wysyła się też do PFRON.
  • 0

#3213 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 11 lipiec 2010 - 22:44

Tez jestem w tym roku zainteresowana programem sprawny dojazd bardzo bym chciala zeby w tym roku byl uruchomiony
  • 0
nasza miłość trwa

#3214 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:17

Tez jestem w tym roku zainteresowana programem sprawny dojazd bardzo bym chciala zeby w tym roku byl uruchomiony

W najbliższym czasie PFRON nie przewiduje uruchomienia programu samochodowego,brak środków,nawet pozostałe programy zostały przeniesione na nastepny rok
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#3215 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 21 lipiec 2010 - 18:46

Tez jestem w tym roku zainteresowana programem sprawny dojazd bardzo bym chciala zeby w tym roku byl uruchomiony

W najbliższym czasie PFRON nie przewiduje uruchomienia programu samochodowego,brak środków,nawet pozostałe programy zostały przeniesione na nastepny rok

Szkoda :(
  • 0
nasza miłość trwa

#3216 kocuraga87

kocuraga87

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 10:57

Witam! a w jakim miesiącu ten program zawsze był uruchomiony? czy informacje były zamieszczona na głównej stronie PFRON? mam nadzieje że w 2011 program znowu ruszy:)
  • 0

#3217 jacklan

jacklan

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:26

Witam! a w jakim miesiącu ten program zawsze był uruchomiony? czy informacje były zamieszczona na głównej stronie PFRON? mam nadzieje że w 2011 program znowu ruszy:)


Wy chyba nie macie pojecia co sie dzieje w PFRON-ie. Czemu Pegaza w tym roku okroili tylko do wozkow??

Nie maja kasy by Wam na komputery dawac a na samochod chcecie - Nadzieja Matką głupich hehehehe
  • 0

#3218 kocuraga87

kocuraga87

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 12:23


Witam! a w jakim miesiącu ten program zawsze był uruchomiony? czy informacje były zamieszczona na głównej stronie PFRON? mam nadzieje że w 2011 program znowu ruszy:)


Wy chyba nie macie pojecia co sie dzieje w PFRON-ie. Czemu Pegaza w tym roku okroili tylko do wozkow??

Nie maja kasy by Wam na komputery dawac a na samochod chcecie - Nadzieja Matką głupich hehehehe


Doskonale wiem co sie dzieje w Pefronie bo kożystałam z programu Student II!!!! Zapytałam tylko i oczekiwałam życzliwej odpowiedzi!!!
  • 0

#3219 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 17 grudzień 2010 - 11:26

kocuraga87 Program Sprawny Dojazd już nie powróci.Ja to się nawet cieszę,przewalili tyle kasy zamiast zamienić to na kredyty,a teraz nie mają na nic pieniędzy.Tak więc SPRAWNY DOJAZD został definitywnie zlikwidowany w ubiegłym roku.
pozdrawiam
serdusio28

  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych