Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

te rzeczy ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 09 wrzesień 2002 - 11:28

przychodzi baba do lekarza i mowi : "panie doktorze moj maz wogole nie ma ochoty na te rzeczy moze mogly mu pan przepisac cos na pobudzenie?" "dobrze" powiedzial lekarz i wypisal recepte, kobieta uradowana podziekowala i wyszla. po kilku dniach spotykaja sie oboje na ulicy wiec lekarz grzecznosciowo pyta : "no i jak tam maz? pomoglo?" "oj pomoglo pomoglo panie doktorze dalam mezowi ta tabletke co mi ja pan przepisal a maz zerwal sie z krzesla, zdarl ze mnie ubranie, rzucil mnie na stol i kochalismy sie przez 3 godziny bez przerwy" "no to swietnie!" mowi lekarz na co kobieta "tak swietnie ale w mcdonaldzie to ja sie juz wiecej nie pokaze..."
**********************
chlopak odprowadza dziewczyne wieczorem do domu, przed wejsciem na klatke opiera sie o sciane jak macho i mowi "zrob mi na koniec dobrze" dziewczyna na to "no co ty, tutaj?" chlopak : "no zrob nikt nie zauwazy" dziewczyna : "nie daj spokoj tak pod domem..." chlopak : "no prosze cie ..." i tak przekomarzaja sie dobre pol godziny az w koncu z domu wychodzi ojciec dziewczyny z jej siostra i mowi : "kryska, no zrob panu dobrze, albo siostra kryski zrobi panu dobrze, albo ja k***a zrobie ci dobrze, tylko zabierz na boga te reke z domofonu..."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych