Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

MAM DZIECKO Z ZESPOŁEM DOWNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pyzunia129

pyzunia129

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 08:36

Mam Dziecko Z Zespołe Downa Córeczke Ma Szesc Lat Chodzi Do Przedszkola Jest Wmiare Samodzielna Bardzo Słabo Mówi Bardzo Dobrze Radzi Sobie Z Komputerem (lepiej Odemnie) Szukam Programu Logopedycznego Który Pozwoli Jej Sie Bawiąc Uczyć Mówić Te Które Znalazłam Są Bardzo Drogie Moze Ktos Chciałby Pomóc :):)
  • 0

#2 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 11:49

witam serdecznie,
tak akurat się składa że jestem logopedą. Wiem, jak drogie są komputerowe programy logopedyczne, dlatego też ich nie posiadam :( Poza tym oferowane przez ydp nie są moim zdaniem, aż tak atrakcyjne, jak na ich cenę.
Znalazłam w necie wersje demonstracyjne innej firmy. Te podobają mi się no i wersja demo, jak to demo- darmowa, a jeśli się chce kupić pełną wersję, to cena nie jest porażająco duża
http://www.komlogo.pl/oferta.htm

Wersję demonstracyjną również udostępnia firma ydp, więc sprawdzić można http://www2.ydp.com....,Logopedia.html

Pozdrawiam
:)

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#3 pyzunia129

pyzunia129

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 01 październik 2007 - 12:36

To Znowu Ja Jak Ciezko Jest Zyc W Małych Miejscowosciach Mam Dziecko Z Zd I Ciagle Napotykam Przeszkody Obecnie Chodzi Do Zerowki Masowej Bo Taka Jest Tylko W Mojej Miejscowosci I Co Brak Kadry Logopedow Psychologow W Poradni Psychologiczno-pegagogicznej-powiatowej Jestesmy Intruzami Ktorzy Cos Chca A Okazuje Sie Ze Maja Za Mało Kadry I Nie Moga Pozwolic Sobie Na Terapie Co Najmniej Raz W Tygodniu Mozemy Miec Raz W Miesiacu Czy To Jest Pomoc Dzieciom I Ich Rodzina Chyba Nie A Tak Ładnie Wszedzie Pisza Moze Ktos Mi Poradzi Co Mam Robic Bo Bardzo Pogubiłam Sie Z Tym Problemem
  • 0

#4 niunia125

niunia125

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 01 październik 2007 - 17:35

ja jwstem 18 latka z mpd i powiem gdyby mie poswiecenie mohej mamy nie zaszla bym tak daleko a mam baerdzo cieza postac tej choroby wuzek nieprawne rece slaby wzrok mimo to jestem w klasie maturalnej do tej pory jest uwazana w ppp za klopotliwego rodzica bo za duzo wymaga a teraz jeszcze chce zebym zdala mature i mogla realizwac swoje marzemia...wiec prosze nie poddwaj sie walcz i godna przyszlosc dla curki.....
  • 0
tak mnir skrusz tak mnie złam tak mnie wypal Jezu byś został tylko ty

#5 pyzunia129

pyzunia129

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 02 październik 2007 - 18:34

Dziekuje Za Słowa Otuchy Wiem Ze Musze Byc Twarda I Nie Podawac Sie Wiem Ze Bedzie Trudno Ale Mam Taki Charakter Ze Bardzo Szybko Sie Zniechecam I Nie Potrafie Walczyc Mam Nadzieje Ze Jakos Sie Z Tym Uporam
  • 0

#6 Zawał

Zawał

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 08 październik 2007 - 08:52

Witam!
Też mieszkam w małej miejscowości - tak że "znam Twój ból". Moja żona też jest uważana za dziwaka w miejscowym PCPR. Nasz Adaś ma dopiero roczek więc nasze problemy są inne niż Twoje, ale komputer w Twoim przypadku będzie bardzo pomocny, tym bardziej że, jak piszesz, mała nieźle radzi sobie z kompem.
Spróbuj "uderzyć" do Twojego miejscowego PCPR powinni dofinansować minimum 60%.
Serdecznie pozdrawiam - jesteśmy z Wami.
ZAWAŁ
  • 0
Pomóż Adasiowi i przekaż 1% swojego podatku na jego rehabilitację. Z góry dziękujemy - rodzice.
Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani" KRS 0000032355 dla Adama Ziętarskiego.

#7 pyzunia129

pyzunia129

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 09 październik 2007 - 20:56

Dziekuje Obserwuje Wasza Strone I Bardzo Was Podziwiam Za Waszą Siłe I Wytrwałośc Ja Niestety Musze Sobie Radzić Sama Na Komputer Juz Złorzyłam Wniosek I Czekam Na Odpowiedz Mam Nadzieje Że Pozytywną Pozdrawiam A Noi Stooo Lat Dla Adasia
  • 0

#8 chibiusa

chibiusa

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 06:31

radze wszystko sprzedać i wyjechać zagranicę np. do Niemiec lub Wielkiej Brytanii tam lepiej dbają o niepełnosprawnych. A dziecko z zespołem downa na wsi zabitej dechami bez odpowiedniej szkoły to nic specjalnego ją tam nie czeka.
  • 0

#9 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 listopad 2012 - 18:15

radze wszystko sprzedać i wyjechać zagranicę np. do Niemiec lub Wielkiej Brytanii tam lepiej dbają o niepełnosprawnych.

Hmmm. więc dlaczego piszesz z Polski? Radzisz innym żeby wyjechali, daj sama przykład, sprzedaj co masz i wyjeżdżaj.
Kiepski to doradca, który nie stosuje się do własnych rad...
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych