Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Proteza nogi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zosienka

zosienka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2007 - 08:35

Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam o Skandynawskim Laboratorium Ortopedycznym (w Łodzi i gdzieś na Śląsku). Miałam okazję widzieć jak pracują i posłuchać opinii ich pacjentów. Pracują tylko na zagranicznych komponentach (m.in.OttoBock, Ossur). Jest to firma która wykonała protezę dla Jaśka Meli na wyprawę "Razem na Biegun".
  • 0

#2 mlutek

mlutek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 18 kwiecień 2007 - 16:07

no hej:) ja tez jesli juz to polecam Ci jedynie protezy wykonywane na elemantach firmy Otto Bock, Jedynie tylko w nich bedziesz mogl jakos funkcjonowac, jedyna wadą ich jest tylko cena, bo sa niestety dosc droge. a co do firm wykonujacych , to są dosc rozne. musisz sie zorientowac. Moze u Ciebie ejst jakis protetyk w miescie, ktory korzysta wlasnie z tych komponentow. w Poznaniu jest przedstawicielstwo Otto Bocka w Polsce. uwazam ejdnak ze najlepiej to robic protezy blisko swego zamieszkania, bo w przypadku jakiejs awarii lub reklamacji nie trzeba daleko jechac i mozna to zalatwic w ciagu dnia. Co do wspomnianego tutaj SOL-a jest ten zaklad w Łodzi. Tam rowniez dobrze robia protezy, tylko ze z tego co sie orientuje jest to jedena z drozszych firm. wiec nei wiem czy warto przeplacac. Pozatym najważniejsza cecha protezy jest dobrze wykonany lej, pozatym odpowiednio dobrane i funkcjonalne kolano i na samym juz konca w miare dobra elastyczna stopa, dlatego szczegolnie nad tym warto sie zastanowic. No ale o tym wszystkim wiele mozna pisac dlatego tez najlepiej zwracaj sie do nas z pytaniami lub tez poprzez maila... aha na gorze Iponka takze widzisz reklame pana Marka Pekali z Konstancina wiec tam tez mozesz sobie cos przeczytac... ale czy warto u niego robic protezy lub az tutaj przyjezdzac to juz inna para kaloszy:) Pozdrawiam i zycze wiec powodzenia:)
  • 0

#3 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 18 kwiecień 2007 - 16:17

Witajcie ;) Ja osobiście poruszam się na elementacj Otto Bocka (amputacja z wyłuszczeniem w stawie biodrowym). Większość jednak ludzi protezy wykonuje jednak w Poznaniu na Koralowej, Skandynawskim Labolatorium Ortopedycznym oraz w Konstancinie Jeziornym. Tak naprawdę warto przejechać się do każdego z tych zakładów i porozmawiać z wykonawcami, wziąść cennik, oferty, porównac opinie, zrobić liste za i przeciw. Serdecznie pozdrawiam ;)
  • 0

#4 liga_niezwyklych

liga_niezwyklych

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2007 - 22:16

Witam, ja jakis czas temu robiłem protezę na częściach Otto Bocka w Konstancinie w firmie Mark Protetik u pana Marka Pękali. I naprawde nie moge zlego zdania powiedziec na temat tej firmy. Zaczynajac od bardzo miłej obsługi a na dobrze wykonanej protezie konczac. Lejek rewelacyjny(zadnych ucisków, bólu) I jeszcze jedna wazna sprawa. Maja dużo nizsze ceny od np. Otto Bocka czy tez SLO. Widac ze zalezy im na pacjencie.
Pozdrawiam
  • 0

#5 ania87

ania87

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 18 maj 2007 - 18:33

hej wszystkim !!!
Mam na imię Ania mam 19 lat. Tez jestem po amputacji nogi. Mam proteze niemieckiej firmy Otto Bock przy ul.Koralowej 3 w Poznaniu. Jednym słowem TA FIRMA JEST NAJ NAJ LEPSZA I NIE MA SOBIE RÓWNYCH :) Chetnie poznam osoby które też są po amputacji i mają protezy Otto Bocka ;) moj e-mail: Linka nie ma i nie będzie

 

Post niezgodny z regulaminem - nie podajemy swoich adresów mailowych publicznie 
Link usunięto

Moderator


  • 0

#6 wielosia

wielosia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 15 listopad 2012 - 23:15

hej wszystkim)
a moze ktos orientuje sie ile kosztuje proteza podudzia ottobocka.
  • 0

#7 karollina78

karollina78

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 październik 2015 - 11:19

Ja natomiast polecam własnie OttoBock, ceny są bardzo różne, zależy jakimi fanansami się dysponuje to taką proteze można zakupić.


Użytkownik karollina78 edytował ten post 14 październik 2015 - 11:23

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych