Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Telefonia komorkowa wap itp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 01 październik 2010 - 15:48

Witam interesuje mnie jak najtanszy pakiet na comieesieczny internet w telefonie czy orientujecie sie jaka siec ma najtaniej? z czego Wy korzystacie i ile placicie?

Najtańsze pakiety masz w telefonii gadu gadu
  • 0

#2 Adi1985

Adi1985

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 01 październik 2010 - 10:47

Moim zdaniem to Play ma najtańsze pakiety internetowe ...
Zresztą, tu jest fajny artykuł na ten temat :
http://media2.pl/tel...-najtanszy.html
Pozdrawiam.
  • 0

#3 Peteterek

Peteterek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 01 październik 2010 - 03:23

Witam interesuje mnie jak najtanszy pakiet na comieesieczny internet w telefonie, czy orientujecie sie jaka siec ma najtaniej? z czego Wy korzystacie i ile placicie?
  • 0

#4 Adi1985

Adi1985

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 21:39

Fajny temat ciekawe ilu z was tu korzysta z neta w telefonie?

Wierz mi że dużo.
Sam większość osób które znam, korzystają z Internetu w telefonie choćby by czasem na szybko jakąś informacje znaleźć.
Temat uważam za bardzo potrzebny. :)
Pozdrawiam.
  • 0

#5 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 22:49

Sam ostatnio dostałem pakiet 50 MB w telefonie to akurat mi styka do przeglądania WAP czy nawigacji GPS :P
  • 0

#6 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 21:05

Fajny temat ciekawe ilu z was tu korzysta z neta w telefonie?
  • 0

#7 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 18 sierpień 2007 - 19:33

Zapraszam do dyskusji na temat gsm telefonia komorkowa wap itp masz jakis problem z telefonem szukasz darmowej gry tapety itp to moze uda sie cos zalatwic w tej kwesti pozdrawiam maniakow komorek :D
  • 0

#8 pio77gor

pio77gor

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 18:21

masz może darmowe tapetki na SE K800i

a no i jestem prawie maniakiem, ale już powoli wyrastam z tego :D
  • 0

#9 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 19:38

Zajzyj tu http://gallery.mobil...k800i-themes/1/

Dodano śro 22 sie 2007 20:47:33 CEST :
I tapetki http://wapfiles.ru/d...c4c0c79254e2ceb

Dodano śro 22 sie 2007 20:52:27 CEST :
I troche gierek http://seclub.org/dn.php?d=4&t=1&q=7
  • 0

#10 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 30 wrzesień 2010 - 10:56

Podpinam się pod ten wątek bo mój problem tu pasuje.
Mam problem dokładnie taki jak opisany tutaj http://www.nokia6303...kajace kontakty i nokie 6303
Wytłumaczcie mi jak wgrać nowy soft(oprogramowanie tak?) tylko poproszę w przystępny sposób :) no i co zrobić żeby kontakty juz nie zniknęły.

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#11 Adi1985

Adi1985

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 11:22

Kasia napisze Ci na gg i postaramy się ten problem rozwiązać.
Pozdrawiam
  • 0

#12 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 27 sierpień 2007 - 12:39

Ja mam komurkę nokię 6220 z aparatem czy są takie obudowy do mojej komurki?
jak mam zrobić bo nie umię wysyłać obrazków ani ktoś mi przyśle jakiś obrazek i nie umię otworzyć.Ja próbowałam wiele sposobów a nie idzie a przeciesz mam mms.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#13 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 15:25

Odwszem mms masz w telefonie ale pewnie nieaktywna usluge lub zle ustawiony profil do mms w telefonie idz do swego operatora albo z netu aktywuj i wyslij sobie ustawienia

Dodano pon 27 sie 2007 16:26:34 CEST :
A obudowy poszukaj na allegro lub w komisach wybor jest spory

Dodano pon 27 sie 2007 16:28:11 CEST :
I chyba masz nokie 6230 a nie 6220
  • 0

#14 pio77gor

pio77gor

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 16:15

http://nds2.nokia.co...h/settings.html <= tutaj masz przydatne instrukcje

http://mobista.pl/common/autoconf.jsp <= tu poszukaj konfiguracji
wypełnij stosowny formularz do Twojego operatora i przyślą Ci sms'a zwrotnego z konfiguracja
i powinno działać :)
pozdr
  • 0

#15 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 14 lipiec 2008 - 18:38

Czy idzie z tel.komórkowego wysyłać mms? komórka samsung E250.Ja próbowałam z internietu to zrobić ale nie idzie.Słyszałam że nie wszystko komórki mms wysyłać.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#16 Marcin87

Marcin87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 14 lipiec 2008 - 19:37

Co do tapet, dzwonków i animacji ja tworzę je samodzielnie:D. Mam Siemensa C75 i port IrDA. Wystarczy tylko odpowiednie programik np AVS media 4 demo. To idealne narzędzie do tworzenia fajnych dzwonków real:D polecam tą metodę
  • 0

#17 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 15 lipiec 2008 - 07:38

Czy idzie z tel.komórkowego wysyłać mms? komórka samsung E250.Ja próbowałam z internietu to zrobić ale nie idzie.Słyszałam że nie wszystko komórki mms wysyłać.

Można, tylko by wysyłać musisz ustawić sobie ustawienia MMS Twojego operatora w telefonie. Rzeczywiście nie z wszystkich komórek (o ile dobrze zrozumiałem) można wysyłać MMSy. Praktycznie wszystkie nowe posiadają taką funkcję
  • 0
Bartosz

#18 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 16 lipiec 2008 - 11:49

http://mobista.pl/common/autoconf.jsp <= tu poszukaj konfiguracji
wypełnij stosowny formularz do Twojego operatora i przyślą Ci sms'a zwrotnego z konfiguracja
i powinno działać :)
pozdr

Skorzystałam z linka do konfiguracji telefonu-dziękuje
co prawda do Orange nie działa ale pewnie coś źle zrobiłam,pokombinuje jeszcze
A da sie skonfigurować długość smsów? (żeby nie było 1000 znaków w jednym tylko 160)
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#19 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 19 marzec 2011 - 03:59

Zapraszam do dyskusji na temat gsm telefonia komorkowa wap itp masz jakis problem z telefonem szukasz darmowej gry tapety itp to moze uda sie cos zalatwic w tej kwesti pozdrawiam maniakow komorek :D


Ja mam takie pytanka.

1)
Czy do telefonu SonyEricsson K800 można wgrać mapę Polski taką która będzie działała samodzielnie bez potrzeby łączenia się z netem i pobierania ogromnej (jak na komórkę) ilości danych ?

2)
SonyEricsson Elm ma GPS - super - pytanie jest takie czy ten telefon korzystając z GPS łaczy się z netem czy ma go w swojej pamięci i korzysta z GPSu bez łączenia się z netem ?
Pytam o standardowe oprogramowanie i pytanie takie przy okazji gdyby ten tel korzystał z GPS łacząc się z netem - czy jest możliwość wgrania mu czegoś co będzie miał w pamięci,żeby się nie łączył z netem za każdym razem gdy użytkownik chce skorzystać z GPS ?
  • 0

#20 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2011 - 20:59

Ja mam takie pytanka.

1)
Czy do telefonu SonyEricsson K800 można wgrać mapę Polski taką która będzie działała samodzielnie bez potrzeby łączenia się z netem i pobierania ogromnej (jak na komórkę) ilości danych ?

2)
SonyEricsson Elm ma GPS - super - pytanie jest takie czy ten telefon korzystając z GPS łaczy się z netem czy ma go w swojej pamięci i korzysta z GPSu bez łączenia się z netem ?
Pytam o standardowe oprogramowanie i pytanie takie przy okazji gdyby ten tel korzystał z GPS łacząc się z netem - czy jest możliwość wgrania mu czegoś co będzie miał w pamięci,żeby się nie łączył z netem za każdym razem gdy użytkownik chce skorzystać z GPS ?


ad 1.
Z tego co widzę w opisie Twojego telefonu SE k800 nie ma modułu gps, więc może być kłopot z korzystaniem z nawigacji. No chyba, że będziesz korzystać z zewnętrznego odbiornika gps.
By ominąć problem ściągania mapy bezpośrednio na telefon, zazwyczaj stosuje się program do zarządzania telefonem z poziomu komputera. Łączysz wtedy telefon albo kabelkiem pod USB albo przez IrDa i wgrywasz oprogramowanie, które wtedy możesz sobie ściągnąć z internetu przez komputer.

ad 2.
Ja sobie tak skonfigurowałem telefon (Nokia), że przy starcie mapy pyta się czy ma łączyć się z internetem czy nie. Mapę mam w pamięci telefonu i spokojnie w trybie bez sieci nawigacja działa. Jest tylko jedno ale... Nawigacja zużywa sporo energii... :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych