Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Informacje o ośrodku w Krzeszowicach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Aniolek11

Aniolek11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 03 luty 2016 - 18:37

Witam. Złożyłam dokumentację do Krzeszowic w 2014 r, zatelefonowałam tam i otrzymałam informację, iż obecny czas oczekiwania na przyjęcie to 5 lat!!! [..KOSZMAR! ......]  Miłego wieczoru wszystkim czytającym tę stronkę : )


  • 0

#22 Ciotka

Ciotka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:03

witam. Ośrodek w Krzeszowicach, niestety popsuł się. Wróciłam i jestem zdegustowana nawet załamana, bo zamiast wrócić wypoczęta i zrehabilitowana to wróciłam psychicznie rozwalona. Teraz są Odziały Ogólnoustrojowe??? Co to znaczy??? Przyjmowane są osoby w różnym stanie, wieku i zdrowiu. Tak więc to są oddziały geriatryczne. Byłam w pokoju z 84 latkami a mam 60. Obok w pokoju alzhaimer. W każdym pokoju ktoś z pampersem. Nie mówię, że te osoby nie mają prawa do rehabilitacji, ale należy stworzyć oddziały dla tych co wymagają całkowitej opieki. Tematy rozmowy w pokoju to wojna, choroby, lata dawne a dzisiaj nic..... W nocy chrapanie, grzebanie po szufladach przy okazji coś spadało. Przez 3 tygodnie byłam na tabletkach nasennych. Łazienki są przy pokoju ale są na dwa pokoje. Starsze osoby wchodziły bez pukania a gdy zamykałam drzwi to przez czas używania było walenie,bo dla nich nawet 5 min to długo. To nie jest ośrodek dla tych co chcą skorzystać z leczenia i wrócić do pracy. Rehabilitacja też się popsuła. Byłam 9 lat temu i chwaliłam sobie, dziś odradzam. Lekarz u którego byłam to okaz lekceważenia pacjentów. Jedzenie o różnych porach, zimne i niesmaczne. Było bardzo dużo skarg.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych